ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Vai DVD atskaņošana ir sarežģītāka nekā raķešzinātne?


Publicēts: 28.05.2009

Kosmosa kuģa astronauti spēja salabot Habla Kosmisko Teleskopu, lai tas varētu mums, Zemes iedzīvotājiem, sūtīt visuma attēlus, bet DVD filmas atskaņošana uz astronautu klēpjdatoriem ir izrādījies pārāk grūts uzdevums.

Kā zināms, tad pagājušo piektdien laika apstākļi neļāva Atlantis atgriezties mājās, līdz ar to astonautiem nācās piespiedu kārtā pavadīt šo dienu bezdarbībā. Lai kavētu sev laiku, astronauti izlēma noskatīties dažas no filmām, ko bija paņēmuši līdzi orbītā, bet, kad viņi mēģināja tās atskaņot, izrādījās, ka astronautu klēpjdatoriem nebija vajadzīgās programmatūras, lai to izdarītu.

Inženieri uz Zemes centās problēmu atrisināt - tieši tāpat, kad kāds no drošības reliņiem negribēja ļaut kosmosā izgājušajiem astronautiem salabot vienu no Habla instrumentiem. Vairāk kā stundu ilgušie mēģinājumi beidzās bez jebkādiem risinājumiem un astronauti padevās.

Astronauts Džons Grunsfelds paziņoja Zemei, ka viņiem (astronautiem) nekas cits neatliek kā vien paciesties līdz varēs kaut ko noskatīties kādā no Zemes kinoteātriem.

Rakstu pēc MyWay materiāliem sagatavoja Valdis

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas: