ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Roboti

Krievija izstrādā robotu-androīdu izmantošanai kosmosā

Krievija izstrādā robotu-androīdu izmantošanai kosmosā


Publicēts: 20.04.2013
Krievijas kompānija Andriod Technics uzņēmuma TSNIIMASH uzdevumā izstrādā jaunu robotu SAR-401. Kompānijas izpilddirektors Vladislavs Sičkovs pastāstīja, ka jau šā gada septembrī tas tiks izmēģnāts Gagarina vārdā nosauktajā Kosmonautu apmācību centrā.
R2 dosies uz kosmisko staciju

R2 dosies uz kosmisko staciju


Publicēts: 19.04.2010
Šogad uz Starptautisko kosmisko staciju dosies Robonaut 2 jeb R2. Tas ir robots, kuru izveidoja NASA sadarbībā ar General Motors. Robots darbosies kosmiskajā stacijā, veicot pienākumus Destiny moduļa laboratorijā.
Avatārs uz Mēness pēc 1000 dienām

Avatārs uz Mēness pēc 1000 dienām


Publicēts: 3.03.2010
NASA varētu nogādāt humanoīdus uz Mēness 1000 dienu laikā. Šos avatārus-robotus vadītu zinātnieki, izmantojot īpašus apģērbus, kas ļautu tiem justies tā, it kā viņi paši atrastos uz Zemes pavadoņa.
Robonauts 2 jeb R2

Robonauts 2 jeb R2


Publicēts: 9.02.2010
NASA kopā ar General Motors sadarbojas, lai radītu jaunu robotu paaudzi un tehnoloģijas, kuras varētu izmantot automatizētu darbu veikšanai uz Zemes un kosmosā.
LaserMotive uzkāpj līdz augšai

LaserMotive uzkāpj līdz augšai


Publicēts: 6.11.2009
Kosmiskais lifts nav nekāds jaunums. Pirmo reizi šī ideja "uzpeldēja" 1895. gadā. To turpināja attīstīt gan zinātnieki, gan rakstnieki. Tomēr līdz reālam liftam vēl neesam nonākuši, lai gan jāsaka, ka šī gada Kosmosa lifta spēlēs (Space Elevator Games) sāk iezīmēties "gaisma tuneļa galā".
T-1000 atgriežas

T-1000 atgriežas


Publicēts: 1.05.2008
Nu kurš gan nav dzirdējis slaveno frāzi "I'll be back" (Es atgriezīšos), ko bagātīgi bārsta A. Švarcneigera atveidotais Terminātors tāda paša nosaukuma filmu sērijā. Šobrīd zinātnieki rada robotu, kas līdzīgi kā filmas tēls spēj "savākt sevi kopā", kad ir bijis izjaukts.
SEKOJIET MUMS
NENOKAVĒ!