ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Ja tev ir lieki 8000 USD


Publicēts: 4.08.2009

Ja nu pēc visu nodokļu, tai skaitā gaisa un bārdas, nomaksas jums ir pāri palikuši ne mazāk kā 8000 lieku ASV zaļo naudas zīmju, varat sākt nodarboties ar kosmosa apguvi, palaižot paši savu satelītu.

Kompānija Interorbital Services (IOS) piedāvā "TubeSat personīgā satelīta komplektu". Šī komplekta ietvaros jūs saņemat savu "saliec pats" satelītu, kas sver 0,75 kilogramus, apmaksātu startu, kas nogādās jūsu lolojumu zemā orbītā ap Zemi aptuveni 310 kilometru augstumā. Pirmais IOS Neptune 30 nesējraķetes starts varētu notikt jau 2010. gada nogalē. Satelīts ir "videi draudzīgs", jo pēc dažām nedēļām tas atgriezīsies atmosfērā un sadegs.

Satelīta būvēšanas komplektā ir iekļautas pamatsastāvdaļas, drošības iekārtas, Saules paneļi, akumulatori, enerģijas kontroles iekārtas un programmatūra, uztvērējs, raidītājs, antenas, mikrodators un nepieciešamie programmēšanas rīki. Ar šo pamatkomplektu jūs varat uzbūvēt pavadoni, kas raidīs signālu, kuru var uztvert ar uztvērēju no Zemes. Protams, satelītu iespējams modificēt un pielāgot arī citiem mērķiem - fotografēšanai, apkārtējās vides analīzei, bioloģiskajiem eksperimentiem utt.

Iespējams samaksāt visu summu uzreiz, tad jūsu satelīts tiks ierindots nesējraķešu starta rindā nekavējoties. Ja maksāsiet pusi no sākuma un pusi vēlāk, tad rindā uz palaišanu jūsu lidoni ieliks tikai tad, kad tiks saņemta visa maksājuma summa.

Vairāk informācijas varat iegūt Interorbital Systems mājas lapā.

Interorbital Systems

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas:


SEKOJIET MUMS
NENOKAVĒ!
  • * 28.02.2023 - Noķer zvaigzni