ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Sāksies pieteikšanās skolēnu konkursam - Mums pieder debesis 2013


Publicēts: 27.03.2013

Arī šogad Ventspils Augsto tehnoloģiju parks organizēs konkursu skolēniem „Mums pieder debesis”, kas rosinās jauniešus ielūkoties plašajās kosmosa dzīlēs un smelties idejas radošiem projektiem. Tāpat kā iepriekšējos 3 gadus, arī šoreiz tā ir lieliska iespēja vienam zēnam un vienai meitenei vecumā no 15 - 18 gadiem doties pāri Atlantijas okeānam un piedalīties starptautiskajā kosmosa nometnē ASV.

Pieteikšanās konkursam sāksies 15.aprīlī vietnē http://www.mumspiederdebesis.lv/. Konkursam pieteikties ir aicināti skolēni vecumā no 15 - 18 gadiem, iesniedzot organizatoriem savus radošos darbus– esejas, foto, kolāžas, video, maketus, modeļus, dziesmas, prezentācijas vai citus darbiņus (pēc savas izvēles), par tēmu „Latvija un kosmoss 2050.gadā”. Darbi iesniedzami elektroniskā formātā un tālāk tie tiks pievienoti virtuālai apskatei jau minētajā vietnē.

Mājas lapā Mumspiederdebesis.lv būs iespējams ne vien apskatīt iesniegtos darbiņus, bet arī nobalsot par sev tīkamāko un interesantāko. Konkursa uzvarētājus (vienu zēnu un vienu meiteni) noteiks gan apmeklētāju balsojums, gan žūrijas vērtējums.

Ar iepriekšējo gadu darbiem iespējams iepazīties šeit. Aicinām sekot līdzi aktivitātēm arī draugiem.lv lapā.

Konkurss īstenots projekta Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/015 "Kosmosa tehnoloģiju un pakalpojumu nozares klastera attīstība 2012-2015", līguma Nr. L-KAP-12-0006 ietvaros.

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas: