ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Nobalso par savu astronautu!


Publicēts: 22.04.2014

Informējam, ka sākusies skatītāju balsošana tiešsaistē par jauniešu konkursa „Mums pieder debesis 2014” iesūtītajiem videomateriāliem par tēmu „Es-astronauts”. Par konkursa darbiem var balsot jebkurš sociālā tīkla draugiem.lv lietotājs līdz 27. aprīlim. Par katru konkursa darbu iespējams nobalsot 1 (vienu) reizi 3 (trīs) stundās, lietotājiem autorizējoties ar draugiem.lv profilu. Vienlaicīgi ir iespējams nobalsot par vairākiem Konkursa darbiem.

Skatītājiem ir iespēja izvirzīt savu favorītu Konkursa Trešajai kārtai, kurā tiks noskaidroti konkursa uzvarētāji, divi jaunieši (viens puisis un viena meitene), vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kuri dosies uz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV), lai gūtu jaunas zināšanas, neaizmirstamu pieredzi un emocijas starptautiskā kosmosa nometnē jauniešiem International SPACE CAMP® Kosmosa un raķešu centrā, Alabamā (U.S. Space & Rocket Center, Huntsville, Alabama).

Šogad aprit piektais jubilejas gads, kopš nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) pirmoreiz piedāvāja Latvijas jauniešiem startēt konkursā „Mums pieder debesis”.

Nobalsot par konkursa darbiem iespējams konkursa „Mums pieder debesis” mājas lapā http://www.mumspiederdebesis.lv/

Seko mums:
draugiem.lv/mumspiederdebesis
facebook.com/mumspiederdebesis
twitter.com/debesis2014

Konkursu atbalsta: Draugiem.lv, Ventspils Augstskola, Ilustrētā zinātne, Chaula.TV, StarSpace, Skrīveru Saldumi, Aspasia un Kursors.lv.

VATP

Komentāri

  1. cydonia tieši 23.04.2014 domāja šādi:

    man vislabāk patika esteres klips "mans sapnis". reāli pavilka. malacis.
    http://www.youtube.com/watch?v=ZR9mVXRqGM4

    žēl tik ka nevarēja nobalsot, jo prasa būt draugiem.lv pacientam.

  2. nelabojams tieši 23.04.2014 domāja šādi:

    Pēdējās dienas traku darbu drudzis, paskatīties nebija laika. Nav arī motivācijas, jo tas tikai "pacientiem", kā raksta Cydonia, pieejams. Fuj organizatoriem par to.


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas:


SEKOJIET MUMS
NENOKAVĒ!