ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Nāciet izbaudīt "Gravitāciju"!


Publicēts: 25.09.2013

Kinoblogeri piedāvā veselas divas dienas ātrāk, jau 2. oktobrī noskatīties Alfonso Kuarona filma “Gravity”, kuru Džeimss Kamerons atzina vienkārši par labāko, kas redzēts kosmosa filmu žanrā. Tā kā neguliet, biļetes izkusīs kā sniegs pavasara saulītē. Pirms seansa būs iespēja paklausīties kaut ko interesantu no Inta Ķešāna. Būs arī cepumiņi!

Elpu aizraujošs trilleris, kas ļauj ieraudzīt kosmosu tik reālu un brīnišķīgu kā vēl nekad.

Medicīnas inženiere doktore Raiena Stouna devusies savā pirmajā atspoļkuģa misijā kopā ar astronautikas veterānu, komandieri Metu Kovaļski, kuram tas ir pēdējais lidojums pirms došanās pensijā. Diemžēl ikdienišķa iziešana atklātā kosmosā beidzas ar katastrofu. Kosmosa kuģis tiek iznīcināts, atstājot Stounu un Kovaļski pilnīgi vienus – kopējā sasaistē viņi virpuļo tumšā nekurienē. Absolūtais klusums apliecina, ka sakari ar Zemi ir zaudēti, un līdz ar to arī jebkāda iespēja izglābties. Bailes pāraug panikā, ar katru elpas vilcienu atliek arvien mazāk skābekļa. Taču vienīgā iespēja atgriezties mājās, ir virzīties arvien tālāk biedējošajos kosmosa plašumos.

Zinātniskās fantastikas trilleris „Gravitāte” ir režisora Alfonso Kuarona jaunākā filma, kas seko pirms septiņiem gadiem uzņemtajai lentei „Cilvēces bērns”. Galvenās lomas filmā atveido „Oskara” laureāti Sandra Buloka („Aklā puse”) un Džordžs Klūnijs („Sīriāna”).

Filma, ar kuras pirmizrādi tika atklāts Venēcijas kinofestivāls, jau izpelnījusies skatītāju sajūsmu, jo uz brīdi ļauj sajusties tā, it kā skatītājs pats būtu pabijis kosmosā. Tā ir pieredze, kas jāizbauda uz lielā ekrāna!

GRAVITĀTE visā pasaulē un arī Latvijā skatāma kinoteātros no 4.oktobra.

Biļetes ŠEIT!

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas:


SEKOJIET MUMS
NENOKAVĒ!