kāpēc naktīs ir tumšs?

Astronomiskie jaunumi, interesanti fakti, astro humors utt.

Re: kāpēc naktīs ir tumšs?

Postby bitukas » 08 Oct 2012, 10:36

Man šķiet ļoti labi un vienkārši izstāstīts. Vairāk tādus video, kas vienkāršā valodā izskaidro interesantus fenomenus. Tas palīdz bērniem izvēlēties eksaktās zinības un racionālu pieeju nevis teoloģiju un "tā kunga ceļi man, nabadziņam, ir neizbrienami".
Tas ir kritiski un racionāli? Tas ir bezjēdzīgs apvainojums pilnīgā beztēmā.
Jā tests ir vienkāršs, bet kā jau pats minēji, šo to neatceries. Aizpildi bez grāmatas. Andža Vilka grāmatu rokā nepaņēma, pildīja uz sitiena, manā uzraudzībā :)
Pēc tam gan pūta un šņāca, kā gan tā kļūdījos, utt...
Principā es iesaistījos tikai bezjēdzīgā izteikuma par teologiem dēļ. Tā nu ir sanācis, ka man daudz labu paziņu ir teologi. Un mans novērojums, ka viņi spriež loģiski, kritiski un racionāli. Ticība tas ir interesents fenomens, bet tā nu gan ir cita tēma.
bitukas
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 19
Joined: 04 Oct 2012, 00:18

Re: kāpēc naktīs ir tumšs?

Postby Redaktors » 08 Oct 2012, 10:51

Lūdzu, ja iespējams, apstājieties, kamēr neesat viens otru pārāk aizvainojuši. Nepārvērtīsim šo forumu par savas pārliecības kanceli attiecībā uz reliģijām. Atstājiet ticību sev kā personīgo piedzīvojumu. Jo nekas negrezno patiesu kristieti vairāk kā viņa iespaids uz apkārtējo vidi, kas ir "kā patīkama smarža" - labi darbi, žēlastība un neuzbāzīga Kristus sludināšana.

Savukārt kārtīgam ateistam vajadzētu pieiet ticībai un reliģijai kā Voltēram... pati nomirs, un būt ļoti humāniem attiecībā pret cilvēkiem.

Kašķēšanās un neslavas celšana neliecina nedz par korektu ticības izpratni, nedz par labu ateista humānisma izpausmi.
Redaktors
Sarkanais punduris
Sarkanais punduris
 
Posts: 396
Joined: 04 Sep 2008, 10:14

Re: kāpēc naktīs ir tumšs?

Postby bitukas » 08 Oct 2012, 11:04

Labs ir. Es iesāku, es atvainojos. Visu labu.
bitukas
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 19
Joined: 04 Oct 2012, 00:18

Re: kāpēc naktīs ir tumšs?

Postby Spam » 08 Oct 2012, 15:42

Okei, beidzam.
Spam
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 47
Joined: 21 Nov 2011, 18:30

Previous

Return to Neklasificējams materiāls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests