Ziņa: ANO nozīmē atbildīgo par kontaktiem ar citplanētiešiem

TVNET: ANO nozīmē atbildīgo par kontaktiem ar citplanētiešiem
Dzīvībai derīga citplanēta atklāta vēl īsti nav, nekādi neapstrīdami ārpuszemes signāli arī nav saņemti, taču jau iecelts atbildīgais par kontaktiem ar saprātīgām būtnēm. :)
Uz zemes sagatavots "placdarms", kur varētu notikt pirmā cilvēku tikšanās ar atnācējiem no citām planētām, ziņo newsru.com. Apvienoto Nāciju organizācijas Visuma pārvaldes astrofiziķe Mazlana Otmana iecelta amatā par oficiālo pārstāvi, kura būs atbildīga par pirmo kontaktu ar citplanētiešiem.
ANO svarīgo lēmumu pieņēmusi pagājušajā nedēļas nogalē. Oficiālo uzrunu saistībā ar iecelšanu atbildīgajā amatā Otmane iecerējusi veikt visuma izpētes konferencē, kas notiks nākamajā nedēļā. Uzrunā astrofiziķe solījusi izskaidrot savu potenciālo lomu kontaktos ar citplanētiešiem, kā arī konferences dalībniekiem izskaidrot, kā nesenākie jaunu zvaigžņu atklājumi padarījuši cilvēku kontaktus ar citplanētiešiem reāli iespējamus.
Kā saka pati Otmana, tas, ka cilvēki aktīvi meklē ārpuszemes izcelsmes signālus, "dod mums cerību, ka pienāks diena, kad šie signāli tiks atrasti". "Un kad tas notiks, mums jāspēj nodrošināt koordinētu rīcību - un tieši Apvienoto Nāciju organizācijai būs mehānisms šādas rīcības koordinēšanai," uzskata 59 gadus vecā zinātniece.
Lielbritānijas Kosmosa izpētes aģentūras profesors Ričards Krouters savukārt norāda, ka pirmais kontakts ar citplanētiešiem visdrīzāk varētu notikt ar gaismas vai radiosignālu palīdzību.
Dzīvībai derīga citplanēta atklāta vēl īsti nav, nekādi neapstrīdami ārpuszemes signāli arī nav saņemti, taču jau iecelts atbildīgais par kontaktiem ar saprātīgām būtnēm. :)