Ingrīdai Kramiņai - Publisks Paldies

Bioloģija, ķīmija, fizika un citas zinātnes saistībā ar astronomiju

Ingrīdai Kramiņai - Publisks Paldies

Postby cydonia » 01 Apr 2011, 17:27

iegāju ka šodien grāmatnīcā un man pretim skatās - Rokasgrāmata Astronomijā.
http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/katalogs/product.php?prod_id=52923

teikšu, kā domāju, imho tik labs astronomijas savilkums latviešu valodā nav redzēts kopš cienījamā Ikaunieka laikiem. viņa "Debess Spīdekļu Pasaulē" vēl tagad atrodas manā grāmatu plauktā. bet Ingrīdas "Rokasgrāmata Astronomijā"... uhh, atgādina saīsinātu Freedmana un Kaufmanna bībeli (domāts "Universe"), kuru man pēdējos divus gadus nākas lasīt krustu šķērsu un dažkārt arī pa naktīm. Protams, Freedmans un Kaufmanns ir par trim kārtām detalizētāks, un ātri vien šķiet, to vajadzēja paskaidrot sīkāk, un to arī, a tas vispār nav pieminēts. bet šis viedoklis nav objektīvs. roka man neceļas kaut vienu akmeni mest Ingrīdas dārziņā. cilvēkam kurš ir tikko ieinteresējies par astronomiju, Ingrīdas rokasgrāmata ir īstā vieta, kur īsā laikā gūt vispusīgu izpratni par astronomijas konceptu kopumā. ir redzētas visādas bilžu un mācību astro grāmatas latviešu valodā, bet šis gabals, manuprāt, ir ļoti labs. ja tevi kaut attāli interesē astronomija, tev šai rokasgrāmatai ir jābūt! tā es domāju.

PALDIES! Ingrīdai Kramiņai par Rokasgrāmatu Astronomijā

ps. meklēju piemērotāko vietu svaigajam ieguvumam savā grāmatu plauktā...
ps. es padomāju... ir viens maz mazītiņš akmentiņš, kuru gribētu pamest, bet lai nu paliek :)
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27

Return to Astro[zinātne]

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron