Dzīvība Visumā

Galaktikas, miglāji, zvaigžņu kopas un citi visuma šedevri

Dzīvība Visumā

Postby Blūms » 10 Oct 2015, 23:19

Lielā sprādziena hipotēze, ka Visums nez kāpēc radies no nekā, ir pilnīgs absurds. Gan tāpēc, ka nekas jau tāpēc ir nekas, ka no tā nekas nevar rasties, - gan tāpēc, ka bez sevis noteicēja - kautkā cita - nekas nav nekas, bet ir nenoteiktība.

Kas ir nenoteiktība? Tā ir nekur un visur, un nekad, un vienmēr esoša gan kvalitātes, gan kvantitātes bezgalība, kas sevis izvērsībā visā rada gan kvalitātes, gan kvantitātes bezgalību visur un vienmēr. Ja noteiktība ir A vai B, - tad nenoteiktība nav A un nav arī B, un šādi ir nekas, - taču, nebūdama A, tā ir B un, nebūdama B, tā ir A, un šādi ir viss.

Daudz tiek runāts par nespēju saprast dzīvības rašanos Visumā. Visuma zinātniekiem nenāk prātā, ka Visuma bezgalībā dzīvība var rasties jau gatavā formā, - jo bezgalībā viss ir iespējams, ja vien to saglabā un izvērš dabiskā atlase. Nav tāda likuma, kas nenoteiktībai liktu radīt tikai subatomus un neko vairāk.
Blūms
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 20
Joined: 25 Oct 2010, 19:18

Re: Dzīvība Visumā

Postby nelabojams » 11 Oct 2015, 09:14

Varen stipras tev tās sēnes...
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.
User avatar
nelabojams
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 180
Joined: 02 Nov 2008, 12:41
Location: Naukšēnu novads, Ķoņu pagasts

Re: Dzīvība Visumā

Postby Blūms » 11 Oct 2015, 17:07

Vai tad te nav jābūt argumentiem?
Blūms
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 20
Joined: 25 Oct 2010, 19:18

Re: Dzīvība Visumā

Postby Erkils » 09 Jul 2018, 01:18

Viena lieta. Vai tad tie ķermeņi un dzīvība kas radušies Zemes pievilkšanas spēkā un eksistē... vai tad ārpus šī spēka ietekmes robežām vispār var eksistēt. Piemēram cilvēks aizbrauks kosmosā tik tālu kur nav pievilkšanas spēka vai ir kaut kāds pretējs spēks. Kas ta būs. Vienkārši izgaisīs tad. Nav pievilkšanas spēka vairs kas satur ķermeni kopā. Nemaz cilvēkam nav iespējams aizbraukt baigi tālu kaut kur uz citu galaktiku. Un no citas uz šejieni. Un nekādi radiosignāli nemaz nevar daiet ko tur sūtīja līdz iespējamām citām civilizācijām jo citi spēki darbojās un tas signāls arī nesaturās tad bez pievilkšanas spēka.
Erkils
Vakuums
 
Posts: 1
Joined: 09 Jul 2018, 01:00

Re: Dzīvība Visumā

Postby Zelda » 08 Aug 2018, 11:08

Lielā sprādziena teorija neparedz, ka viss ir radies no nekā. Pamatā ir ideja, ka sākumā bija punkts ar šķietami bezgalīgi lielu masu. Kas bija pirms tam un kādēļ bija zinātnieki nevar pateikt.

Ir arī citas teorijas, kuras var pamatot ar matemātiskiem modeļiem. Piemēram, Ashtekar "Loop quantum gravity" teorija, kas nosaka, ka viss ir veidots no cilpām - hipotētiskiem enerģijas pavedieniem, kas manifestējas kvantu procesā.

Teorija ir apstiprināta datorsimulācijā un paredz, ka šīs cilpas nav bezizmēra un vienā brīdī kosmoss izplešas, tad cilpas sasniedz maksimumu un atkal saraujas, bet ne bezgalīgi. Tiklīdz cilpas ir maksimāli sarāvušās tās atkal sāk izplesties un process turpinās bezgalīgi.
Zelda
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 04 Aug 2018, 20:18
Location: Latvija


Return to Visums

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron