Glezna

Grāmatas, žurnāli, plakāti, video un audio ieraksti kā arī citas mantas, kuras tu vēlies pārdot, nopirkt, uzdāvināt vai iemainīt. Teleskopus un aksesuārus gan, lūdzu, attiecīgajā sadaļā

Glezna

Postby tuktuk » 10 Jun 2014, 11:45

Sveiki!
Esmu māksliniece, parasti gleznoju ziedus, bet šoreiz izmēģināju gleznot ziemeļblāzmu. Varbūt kāds vēlas iegādāties.

Image

Audekls, akrils, 24 x 30 cm. Cena: 50 Eur
tuktuk
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 11
Joined: 02 Jun 2011, 14:10

Re: Glezna

Postby Ortsa » 10 Jun 2014, 21:55

50 eur... hm.. nu ja audeklis... bet.. nez, nez... Izskatās, ka steidzami vajadzīga nauda...(?)
super!)
User avatar
Ortsa
Pulsārs
Pulsārs
 
Posts: 825
Joined: 06 Jun 2012, 13:29
Location: Jūrmala

Re: Glezna

Postby shauttra » 11 Jun 2014, 12:28

Bilde redzēta liekas...
Nez, ja autore būtu redzējusi (varbūt ir) ziemeļblāzmu dabā, tad domāju, ka glezna būtu savādāka, jo ziemeļblāzma ir visai dinamiska un emocionāla parādība, un tieši tas gleznā pietrūkst.

Image
User avatar
shauttra
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 133
Joined: 08 Jun 2010, 12:33

Re: Glezna

Postby Ortsa » 11 Jun 2014, 23:08

Ha! Kopija! :) nu... :)
super!)
User avatar
Ortsa
Pulsārs
Pulsārs
 
Posts: 825
Joined: 06 Jun 2012, 13:29
Location: Jūrmala

Re: Glezna

Postby tuktuk » 13 Jun 2014, 11:46

to Shauttra:
Paldies par ieteikumu! Ziemeļblāzmu esmu redzējusi gan Latvijā, gan Norvēģijā (aiz polārā loka), bet tumsā ir ļoti grūti gleznot kur nu vēl ar akrila krāsām, tāpēc izmantoju avīzē publicētu bildi (kāda nu bija bildes kvalitāte, tāda arī sanāca glezna). Un šis ir arī mans pirmais šāda veida darbs.

to Ortsa:
Man nav steidzami vajadzīga nauda, neesmu jau nekāda nabadze. Iesaku Jums painteresēties, cik maksā gleznas un pārrēķiniet latos, nemaz tik daudz neiznāk, turklāt ir jāmaksā arī par audeklu un krāsām. Kāpēc "Ha! Kopija!" :( , ja nezināt, kā tapis darbs, tad nevajag kritizēt. Darbs speciāli tika veidots tieši kā bildes kopija, ja saskatāt līdzību, tad ļoti labi.

Iesaku gan Ortsai, gan citiem foruma dalībniekiem nepiesārņot starspace.lv forumu ar nepatīkamiem, neko neizsakošiem un nevērtīgiem komentāriem, piem., "Ha! Kopija! :) nu... :) ",jo tie šo forumu padara garlaicīgu un nevērtīgu lasīšanai, jo kurš gan vēlas lasīt izteikumus, kas labākajā gadījumā sastāv no 3 vārdiem? Nepadarīsim šo forumu par tādu, kādi ir delfi.lv un tvnet.lv forumi, kur komentējot apmeklētāji cits citu "noliek" un apvaino! Visi satraucas par tēmu neatbilstību saturam, bet vajadzētu pievērst uzmanību arī komentāriem ne tikai šajā tēmā, bet arī citās (vēl tikai trūka, lai kāds ieliek saites ar peļu internetā), jo esmu pamanījusi, ka parādās ar vien vairāk komentāri, kuri pat neizsaka rakstītāja viedokli. Starspace.lv forums pagaidām ir viens no retajiem, kur patiesi var dalīties domās un ziņās, ko savādāk palaistu garām, tāpēc saudzēsim tā saturu. :)

P.S.
Glezna savu jauno īpašnieku ir atradusi, turklāt šeit pat starspace.lv forumā. :D
tuktuk
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 11
Joined: 02 Jun 2011, 14:10


Return to Pērk, pārdod, maina, atdod, meklē astronomiskas lietas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron