Džedaju zobens

Grāmatas, žurnāli, plakāti, video un audio ieraksti kā arī citas mantas, kuras tu vēlies pārdot, nopirkt, uzdāvināt vai iemainīt. Teleskopus un aksesuārus gan, lūdzu, attiecīgajā sadaļā

Džedaju zobens

Postby Andis » 14 Dec 2012, 17:25

Man nobeidzās mīļais zaļais lāzerītis, ar ko skaisti varēju interesentiem zvaigznājus rādīt.
Izkrita poga, aukstumā vairs lāga neslēdzās. Bija kaut kāds nezināms zīmols, bet kalpoja labi.
Ir otrs - Laserglow 5mW, bet tam cita nelaime - kad mēģināju saskaitīt, kas ir vairāk - zvaigznes debesīs vai smilšu graudi Gaujas krastā, tad pēdējā procedūra sabojāja stara fokusu un īsti izjaucams un labojas viņš laikam nav.
Tad lūk, nejauši atradu internetā http://www.warnlaser.com/
Aizdomīgi lēti 99 USD priekš 150 mW. Tas pats līdzīgas jaudas Laserglow ir 2x dārgāks.
Vai kādam ir bijusi darīšana ar šitādiem ķīniešu ražojumiem? Varbūt varat ieteikt ko uzticamu?
Gribu apgreidoties no 5mW uz lielāku.
Andis
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 191
Joined: 20 Aug 2010, 14:55

Re: Džedaju zobens

Postby Redaktors » 14 Dec 2012, 19:08

Mums observatorijā ir zaļais Aries (http://www.laserglow.com/GAR). Es paskatījos tā otrā ražotāja bildes... nevieš uzticību. Iespējams, ka nav tik slikts, bet Laserglow man patīk visas tās security fīčas un lāzera stars ir tiešām spožs un tāls.

Pērkot lētas mantas man šķiet, ka mēs ne reizi vien esam uzrāvušies uz dažādiem "jaukumiem". Un tad beigās sanāk kā ar lētu tualetes papīru... vai nu loki vairākas lapiņas kopā un nemaz tik lēti nesanāk, vai arī pirksti....
Redaktors
Sarkanais punduris
Sarkanais punduris
 
Posts: 396
Joined: 04 Sep 2008, 10:14

Re: Džedaju zobens

Postby Spam » 17 Dec 2012, 01:51

Ir viens cilvēks, no kura pērku lukturīšus. Viņš tirgo arī dažādus lāzerus un citus gadžetus, vajadzīgajās vietās iepilda termopastu, reizēm ieliek lukturos labākas diodes un ķīniešu štruntiņš kļūst par diezgan lietojamu gadžetu. Ja vajag, varu iedot kontaktus.
Spam
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 47
Joined: 21 Nov 2011, 18:30


Return to Pērk, pārdod, maina, atdod, meklē astronomiskas lietas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron