Page 1 of 1

Kopā sanākšanas pasākums.

PostPosted: 01 May 2014, 13:22
by howitzer
Sveiki, kungi. Nezinu, ar ko lai īsti sāk - laikam jau skaidrs tas,ka, ja jau esmu nonācis šajā interneta vietnē, tad kaut kāda interese par dažnedažādiem debess ķermeņiem un citām, tamlīdzīgām lietām man ir. :)
Protams, ka gribēju iebrāzties kā vējš pa durvīm ar jautājumu: "GRIBU PIRKT TELESKOPU, DODIET MAN LĒTU UN LABU!", taču nepaslinkoju un papētīju šo vietni sīkāk, novēroju, ka ne man vienīgajam ir šāds jautājums. Sapratu to, ka, pirms vispār kaut kur skriet un ķert, grābt, pirkt, man vajadzētu pašam saprast, cik ļoti mani interesē astronomija un ar to saistītās lietas. Tāpēc arī ar prieku vēlētos apmeklēt kādu pasākumu, kurā varētu gan patērzēt par dažādām tēmām, gan arī apčamdīt kādus "stiklus", iemest aci Izplatījumā un saprast, vai vispār mani šis viss interesē vairāk par "COSMOS" seriāliņu NatGeo kanālā. :) Cik sapratu, StarParty būtu bijis labs pasākums, lai apošņātos, taču jau esmu to veiksmīgi nokavējis. :) Gribētu zināt, vai un kad varētu būt plānoti vēl kādi pasākumi, kur neformālā gaisotnē varētu patērzēt ar zinātājiem, pasmelties dažādu pieredzi un iespaidus, kā arī vienkārši labi pavadīt laiku. Varbūt man sākumā vienkārši jābrauc uz observatorijas ekskursiju? Pēc tam jau arī varētu domāt, vai man ir jēga tērēt naudu par teleskopu un citiem aksesuāriem, kas nepieciešami zinību gūšanai un laba laika pavadīšanai. :)
Paldies!

Re: Kopā sanākšanas pasākums.

PostPosted: 02 May 2014, 15:18
by howitzer
Patiešām nekā, vai arī neviens nav pārāk noskaņots jauniņo dumjajiem jautājumiem? :)

Re: Kopā sanākšanas pasākums.

PostPosted: 02 May 2014, 15:52
by Redaktors
Nākamais StarParty būs 6. septembrī.

Ja gribas parunāt par teleskopiem ātrāk, vari droši braukt ciemos uz observatoriju. Ja tikai parunāties, tad brīvdienās esam arī gaišajā diennakts laikā lielākoties mājās, tā kā var arī tad braukt. Tālrunis šiet - http://www.starspace.lv/lv/observatorija/

Re: Kopā sanākšanas pasākums.

PostPosted: 02 May 2014, 18:01
by howitzer
Domāju, ka būs vien jāņem līdzi dāma un jādodas uz observatoriju, lai var gan aprunāties, gan arī ar kādu teleskopu kaut ko tur augšā aplūkot. :) Paldies!