Mobilo telefonu astroliste

Plānotie pasākumi, debess objektu vērošana

Mobilo telefonu astroliste

Postby Aivis » 26 Jul 2009, 23:10

Lai operatīvi informētu interesentus par dažādām astronomiskām parādībām, kas dotajā brīdī norisinās debesīs, ir izveidota mobilo telefonu astroliste. Īsziņa uz mobilo telefonu Jūs informēs galvenokārt par iepriekš neparedzamām vai grūti paredzamām parādībām (ziemeļblāzmas, sudrabainie mākoņi u.c.). Saņemsiet atgādinājumu un norises laiku arī aptumsumiem, krītošo zvaigžņu plūsmām un citām parādībām. Pārsvarā informāciju saņemsiet no profesionāliem astronomiem vai astronomijas amatieriem, tomēr iespēja iesūtīt īsziņu listē (aizsūtīt visiem) tiek dota jebkuram, kas parakstījies šajā listē. Īsziņu skaits ir diezgan mazs un pārsvarā tā ir derīga informācija.

Liste darbojas jau kopš 2001. gada, bet pēdējos piecus gadus esmu praktiski vienīgais, kas kaut kādu informāciju tajā iesūta. Nebūtu slikti, ja kāds informētu arī mani (un visus citus, kas listē), piemēram, par kādu ziemeļblāzmu, citādi sanāk, ka es vienīgais to daru, turklāt pieļauju domu, ka lielākā daļa no jums par šādu listi neko nezina.

Sīkāka informācija par listi ir http://www.aaf.lv/ --> [sākumlapā links] "Piedalies diskusijās par astronomijas tēmām,
saņem īsziņu par to, kas pašlaik redzams debesīs!"

Ja kādu vajag pierakstīt listē, atsūtiet man derīgu informāciju uz aivis4404@inbox.lv.
Aivis
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 26 Jul 2009, 22:02

Re: Mobilo telefonu astroliste

Postby NixN » 27 Jul 2009, 15:37

nedaudz off-topic... bet tāds AAF vēl vispār pastāv, vai arī tikai lapa palikusi ar vairāku gadu novecojušu info?
User avatar
NixN
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 68
Joined: 20 Oct 2008, 19:06

Re: Mobilo telefonu astroliste

Postby Reist » 27 Jul 2009, 16:25

Pēc man pieejamās informācijas AAF vairs nepastāv. Funkcijas, ko agrāk veica AAF pamatā šobrīd veic StarSpace. Lapa tiek uzturēta tikai arhīva režīmā. Daļa rakstu ir pārpublicēta StarSpace portālā.
Meade LX200ACF 16" + NTM 500
Celestron Nexstar 11" GPS XLT
Canon 40D
User avatar
Reist
Foruma uzraugs
Foruma uzraugs
 
Posts: 30
Joined: 03 Sep 2008, 18:07
Location: Latvija

Re: Mobilo telefonu astroliste

Postby Deja Vu » 29 Jul 2009, 11:27

Visu cieņu Aivim, ka viņš turpina uzturēt šo komunikāciju.
Turklāt, vienmēr ir patīkami saņemt jūs interesējošu SMS, ar kuru jums necenšas neko pārdot :)
Deja Vu
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 27
Joined: 03 Nov 2008, 13:30

Re: Mobilo telefonu astroliste

Postby Aivis » 30 Jul 2009, 14:53

Ar e-pastiem varat paši gan listē pierakstīties, gan no tās atrakstīties šeit:

http://lists.microlink.lv/mailman/listinfo/40

Ar mobilajiem telefoniem ticamāk tas neizdosies, tāpēc pierakstīšu telefonus pats, bet tiešām nevienu nevajag pierakstīt?

AAF reāli nepastāv jau kādus divus gadus, jo mūsu kompānija sadalījās - aizgāja katrs savu ceļu. Astrokārs ir Kanāriju salās un atpakaļ nebrauks nekad, man ir savs eksperimentu piedāvājums: http://www.2v.lv/exper/index.html, bet daži citi bijušie AAF aktīvisti strādā algotu darbu citur. Uzņēmumu reģistrā AAF iespējams vēl figurē Mārtiņa "nesteidzības" dēļ, bet pārējie čomaki no fonda ir izstājušies (vai izmesti savā laikā). :)
Aivis
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 26 Jul 2009, 22:02

Re: Mobilo telefonu astroliste

Postby NixN » 30 Jul 2009, 15:54

sasodīti žēl gan, jo AAF pastāvēšanas gados vismaz tiešam kaut kas reāli notikās, bija pasākumu un visādas citādas aktivitātes. bet nu ko tur vairs... :(

AAF reāli nepastāv jau kādus divus gadus, jo mūsu kompānija sadalījās - aizgāja katrs savu ceļu. Astrokārs ir Kanāriju salās un atpakaļ nebrauks nekad, man ir savs eksperimentu piedāvājums: http://www.2v.lv/exper/index.html, bet daži citi bijušie AAF aktīvisti strādā algotu darbu citur. Uzņēmumu reģistrā AAF iespējams vēl figurē Mārtiņa "nesteidzības" dēļ, bet pārējie čomaki no fonda ir izstājušies (vai izmesti savā laikā).
User avatar
NixN
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 68
Joined: 20 Oct 2008, 19:06

Re: Mobilo telefonu astroliste

Postby Reist » 10 Aug 2009, 13:13

Vai tad tagad nav aktivitāšu? Nez ... man liekas, ka šogad aktivitāšu ir visai daudz .. nevarētu sūdzēties. Protams vienmēr var vairāk :)
Ja, piemēram, ir idejas, kāda veida aktivitātes pietrūkst, droši var izteikties un gan jau uzradīsies cilvēki, kas mēģinās tad to realizēt.
Meade LX200ACF 16" + NTM 500
Celestron Nexstar 11" GPS XLT
Canon 40D
User avatar
Reist
Foruma uzraugs
Foruma uzraugs
 
Posts: 30
Joined: 03 Sep 2008, 18:07
Location: Latvija

Re: Mobilo telefonu astroliste

Postby NixN » 12 Aug 2009, 01:15

šogad jau neko, grēks sūdzēties! kā nekā IYA2009 ;) bet teiksim pagājušo gadu tiešam šķita ka viss ir slikti... cerams ari pēc IYA šis tas notiksies :roll:
User avatar
NixN
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 68
Joined: 20 Oct 2008, 19:06

Re: Mobilo telefonu astroliste

Postby Reist » 12 Aug 2009, 09:07

Nu pavērojot kādi pasākumi kopumā bija un ir paredzēti šogad ir jāsaprot kādas aktivitātes var rīkot nākamgad ... protams no vienas puses nedaudz pa agru runāt par to, bet no otras puses daudzas kompānijas jau tagad plāno nākamā gada budžētu ... kapēc arī astronomijas entuziasti nevarētu sākt plānot nākamā gada pasākumus? :)

:!: Es domāju, ka te ir īstā vieta lai izteiktu savas domas par to, kas patika no šī gada pasākumiem un ko vēl vēlētos redzēt Latvijas astronomijas entuziasts.

Piemēram, man patīk starparty ideja ... it īpaši, ja tas ir regulārs pasākums ... idejiski tik gribētos to uzlabot ... jautājums tikai kā?
Meade LX200ACF 16" + NTM 500
Celestron Nexstar 11" GPS XLT
Canon 40D
User avatar
Reist
Foruma uzraugs
Foruma uzraugs
 
Posts: 30
Joined: 03 Sep 2008, 18:07
Location: Latvija

Re: Mobilo telefonu astroliste

Postby Indigo » 12 Aug 2009, 10:19

.
Contraria Sunt Complementa
User avatar
Indigo
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 148
Joined: 26 Nov 2008, 17:59


Return to Publiski novērojumi, pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests