Phillips Douglas - Quantum Series

Vieta, kur apsriest grāmatas, filmas, komiksus un citus izteiksmes līdzekļus, kuros ir skarta astronomija un tai tuvās tēmas.

Phillips Douglas - Quantum Series

Postby cydonia » 21 Sep 2018, 16:30

Pēdējā laikā esmu klausījies dažādas grāmatas. Dažas labākas, citas sliktākas, bet ir viena (sērija) ar kuru, imho, ir vērts padalīties.

Varbūt ir lasīta, vai klausīta Contact (1985) by Carl Sagan, vai skatīta filma Contact (1997). Filma gan, kā parasti, ir nedaudz īsāka par grāmatu. Manuprāt laba zinātniskā fantastika, ar uzsvaru uz zinātniskā, kas nemaz tik bieži negadās. Ja patika, tad varu rekomendēt Quantum Series by Phillips Douglas. Vismaz man radās šāda associācija.

Book 0 - Quantum Incident
Book 1 - Quantum Space (2017)
Book 2 - Quantum Void (2018)
Book 3 - Quantum Time (expected late 2018)

Quantum Incident ir prologs, kuru vēl neesmu lasījis. Quantum Space nupat piebeidzu un patika, tāpēc arī rekomendēju. Pa ceļam uz mājām raušu vaļā Quantum Void.

Quantum Space ir arī vizuālais papildmateriāls, kurš nez vai būs nopietns spoileris. Iet uz tantor.com, laukā zem SUPPLEMENTAL CONTENT ierakstīt "physics", nospiest UNLOCK un atvērt pdf.

Pašam Phillips Douglas ir lapa douglasphillipsbooks.com. Var apskatīties grāmatu anotācijas, bet ja ir doma lasīt vai klausīties grāmatas, tad varbūt labāk nevērt vaļā Gallery.
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27

Re: Phillips Douglas - Quantum Series

Postby Zh » 21 Sep 2018, 20:38

Paldies par ieteikumu
Zh
Pārmilzis
Pārmilzis
 
Posts: 522
Joined: 31 Aug 2009, 22:14
Location: Jelgava


Return to Zinātniskā fantastika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron