Neatkarības diena 2

Vieta, kur apsriest grāmatas, filmas, komiksus un citus izteiksmes līdzekļus, kuros ir skarta astronomija un tai tuvās tēmas.

Neatkarības diena 2

Postby renrins » 01 Aug 2016, 19:09

Atsauksmes par filmu? Man pašam nedaudz vilšanās, biju gaidījis ko iespaidīgāku. :)
renrins
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 17
Joined: 19 Jan 2015, 23:33

Re: Neatkarības diena 2

Postby Redaktors » 01 Aug 2016, 22:32

Ja neesat bijuši, labāk neiet un palikt labās atmiņās par pirmo.

Labāk aiziet uz jauno Zvaigžņu Ceļu.
Redaktors
Sarkanais punduris
Sarkanais punduris
 
Posts: 396
Joined: 04 Sep 2008, 10:14

Re: Neatkarības diena 2

Postby cydonia » 02 Aug 2016, 10:19

nenožēloju ka aizgāju, bet protams, pirmajai filmai līdzi nestāv.
pilnīgs abloms iestājās brīdī kad lidmašīnas nolaidās uz mēness izmantojot aerodinamisko cēlējspēku. tad gan padomāju, nu kur tik lēti...
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27

Re: Neatkarības diena 2

Postby sarmuha » 02 Aug 2016, 13:48

Ja godīgi šī gada lielākā vilšanās!
sarmuha
Vakuums
 
Posts: 4
Joined: 25 Jul 2016, 16:06

Re: Neatkarības diena 2

Postby linism » 02 Aug 2016, 17:17

Izlasīju komentārus un tagad jau 10 minūtes domājot nevaru izdomāt un atcerēties, kas man tajā filmā patika. Āāāā, sapratu, tās pilotes skaistie garie mati, pārējais mani neaizvilka... Pēc otrās daļas noskatīšanās es saprtatu to, ka manā filmu katalogā Neatkarībais dienai ir tikai pirmā daļa - un viss, par spīti visam izlikšos, ka otrās daļas nav bijis. Gaidam Jason Bournu, cerams tas būs šī gada labakais pārsteigums un cienīgs Bourna sēriju 5 turpinājums.
linism
Vakuums
 
Posts: 8
Joined: 21 Mar 2013, 14:00

Re: Neatkarības diena 2

Postby renrins » 04 Aug 2016, 21:38

Starpcitu jautājums, ja tīri teorētiski tik milzīgs kuģis (Ja pareizi atceros, filmā tika minēts ap 5000 km liels) nolaistos uz Zemes, vai tas nevarētu ietekmēt Zemes rotāciju, piem, izsist no orbītas?
renrins
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 17
Joined: 19 Jan 2015, 23:33

Re: Neatkarības diena 2

Postby cydonia » 08 Aug 2016, 11:10

> renrins
nelienot pie cipariem, atkarīgs no masas, materiāla, sadursmes ātruma un virziena. pieņemot, ka masa attiecībā pret planētu joprojām ir niecīga, bet sadursmes ātrums tiecas uz nulli, ietekmei uz rotāciju un orbītu vajadzētu būt simboliskai. cita lieta, ka masa varētu būt pietiekama, lai pat niecīgas sadursmes rezultātā izraisītu tektonisko plākšņu pēkšņu pārvietošanos un lūzumus, kas izsauktu milzīgas zemestrīces un vulkānisko aktivitāti uz visas planētas virsmas. kāds ģeologs varētu iekomentēt, vai šim objektam vajadzēja ielauzt zemes garozu un nogrimt mantijā?
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27


Return to Zinātniskā fantastika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron