ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

StarParty #24 jeb ... (520/0)


Publicēts: 17.01.2019

2020. gada 26. septembrī aicinām ikvienu uz StarParty #24, kas noritēs StarSpace observatorijā Suntažos. Tēmu oficiāli vēl neizsludinām, bet pasākums notiks Zinātnieku nakts ietvaros, kā arī sakrīt ar Starptautisko Mēness vērošanas nakti - #ObserveTheMoon. Ja būs Mēness, noteikti vērosim!

2020. gada 26. septembrī StarParty #24 jeb ...

Kad: 2020. gada. 26. septembris (sestdiena)

Kur: SIA StarSpace observatorijā Suntažos

Cikos: reģistrācija jau no 14:00, bet lekcijas un citi priekšnesumi sāksies 15:00

Programma lēnām top!

 


Liels paldies visiem, kas atbalsta šo pasākumu esamību ar saviem ziedojumiem!

 

Mīļi aicināti piedalīties lielu un mazu teleskopu īpašnieki. Jūsu ieguldījums ir jo īpaši nozīmīgs, jo sniedzat vērtīgu praktisku informāciju un iedvesmu tiem, kuri vēl nav sadūšojušies iegādāties vairāk vai mazāk jaudīgu "tālskati".

 

Apmeklētāji varēs iepazīties ar observatoriju un tajā uzstādīto tehniku, komunicēt ar līdzīgi domājošajiem, iegūt jaunus draugus un cīņas biedrus. Labos laikapstākļos tiks vērts vaļā 16'' teleskopu sargājošais kupols un pētīsim tobrīd redzamos debesu objektus.

 

Kā ierasts, par jūsu vēderu labsajūtu rūpēsies kafejnīca Leningrad. Būs pieejami gan siltie, gan aukstie dzērieni. Apmeklētājiem būs iespējams iegādāties arī siltos ēdienus visa pasākuma garumā. Aicinām arī šoreiz ņemt līdzi savus traukus un darbarīkus.

 

Varēsiet iegādāties suvenīrus!

 

Plānots, ka lekcijas varēs klausīties/skatīties arī tiešsaistē, kā arī kaut kad pēc tam tās būs pieejamas StarSpace Youtube kanālā.

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas: