Uzdāvini zvaigznes!
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

StarParty #22 jeb Ceļojums (1201/7)


Publicēts: 17.01.2019

2019. gada 7. septembrī aicinām ikvienu uz StarParty #22, kas noritēs StarSpace observatorijā Suntažos. Šoreiz runāsim par ceļošanu. No pavisam tuviem ceļojumiem uz Zemes, centīsimies nokļūt uz ārpuszemes objektiem un, kas zina, varbūt pat mēģinot ceļot laikā. Kravājiet čemodānus un atveriet prātus jauniem iespaidiem, to, kā ierasts, būs fantastiski daudz.

2019. gada 7. septembrī StarParty #22 jeb Ceļojums

Kad: 2019. gada. 7. septembris (sestdiena)

Kur: SIA StarSpace observatorijā Suntažos

Cikos: reģistrācija jau no 14:00, bet lekcijas un citi priekšnesumi sāksies 15:00

Programma :

* Ceļojums pagātnē nav reāli? Gatis Kalniņš parādīs, ka tas ir iespējams, iesaistoties pilskalnu meklēšanā, izziņā un sargāšanā.
* Agnese Zalcmane
aizvedīs uz visai tumšu pasākumu, kas 2019.gada jūlijā bija vērojams Čīlē.
* Ints Ķešāns apgaismos, cik mēs esam gatavi šobrīd sapakot čemodānus un pārcelties uz Marsu.
* Mārcis Auziņš savukārt palīdzēs spert pirmos soļus ceļošanai laikā (vai gluži otrādi, noraks šo ideju pašos pamatos)


Liels paldies visiem, kas atbalsta šo pasākumu esamību ar saviem ziedojumiem!

 

Mīļi aicināti piedalīties lielu un mazu teleskopu īpašnieki. Jūsu ieguldījums ir jo īpaši nozīmīgs, jo sniedzat vērtīgu praktisku informāciju un iedvesmu tiem, kuri vēl nav sadūšojušies iegādāties vairāk vai mazāk jaudīgu "tālskati".

 

Apmeklētāji varēs iepazīties ar observatoriju un tajā uzstādīto tehniku, komunicēt ar līdzīgi domājošajiem, iegūt jaunus draugus un cīņas biedrus. Labos laikapstākļos tiks vērts vaļā 16'' teleskopu sargājošais kupols un pētīsim tobrīd redzamos debesu objektus.

 

Kā ierasts, par jūsu vēderu labsajūtu rūpēsies kafejnīca Leningrad. Būs pieejami gan siltie, gan aukstie dzērieni. Apmeklētājiem būs iespējams iegādāties arī siltos ēdienus visa pasākuma garumā. Aicinām arī šoreiz ņemt līdzi savus traukus un darbarīkus.

 

Varēsiet iegādāties suvenīrus!

 

Plānots, ka lekcijas varēs klausīties/skatīties arī tiešsaistē, kā arī kaut kad pēc tam tās būs pieejamas StarSpace Youtube kanālā.

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas:


SEKOJIET MUMS
NENOKAVĒ!
MĒNESS FĀZE