ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Zemes novērošanas satelītu sistēmas projektēšanas apmācības


Publicēts: 14.01.2021

Eiropas Kosmosa aģentūra (EKA) nākusi klajā ar piedāvājumu piedalīties Zemes novērošanas satelītu sistēmas izstrādes apmācībās. Kursi norisināsies tiešsaistē desmit dienas no 22. marta līdz 2. aprīlim un pieteikšanās ir līdz 8.februārim.

Apmācību laikā studenti iepazīsies ar Zemes novērošanas satelītu izstrādi no sākuma līdz galam. Kursi iesāksies ar vairāk teorētisku ievirzi, savukārt praktiskā daļa ietvers projektēšanu, satelītu konstruēšanu, verifikāciju un visbeidzot testēšanu reālā vidē.

Apmācībās iespējams pieteikties studentiem no 22 EKA dalībvalstīm: Austrijas, Beļģijas, Čehijas, Dānijas, Igaunijas, Somijas, Francijas, Vācijas, Grieķijas, Ungārijas, Īrijas, Itālijas, Luksemburgas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Spānijas, Zviedrijas, Šveices, Lielbritānijas, kā arī Latvijas, Slovēnijas un Kanādas.

Piedalīties var studenti, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu, studē inženierzinātnes vai dabaszinātnes maģistra vai doktora līmenī un universitāti absolvē ne ātrāk kā pēc apmācību beigām. Būtiski tas, ka iepriekšēja praktiska pieredze kosmosa nozarē būs nevis priekšrocība, bet gan šķērslis dalībai.

 

Vairāk informācijas Eiropas Kosmosa aģentūras mājaslapā.

Izglītības un zinātnes ministrija

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas: