ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā atvērta kosmosa bibliotēka


Publicēts: 19.06.2011

Nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas līdzfinansētā projekta „Kosmosa tehnoloģiju klastera attīstības pasākumi” ietvaros 2010.gada nogalē iegādājās dažādas grāmatas un citus izziņas līdzekļus un materiālus par kosmosu.

Jaunizveidotajā bibliotēkā ir pieejamas grāmatas, video materiāli, dažādi bukleti un citi veida informatīvie materiāli par kosmosu un satelīttehnoloģijām. Pieejama literatūra gan par kosmosa jomas pirmssākumiem dažādās pasaules valstīs, gan tās attīstības iespējām un nākotnes perspektīvām. Piedāvāti dažādi risinājumi un stratēģijas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai kosmosa tehnoloģiju nozarē.

Šī kosmosa bibliotēka pieejama ne tikai visiem Latvijas Kosmosa tehnoloģiju klastera uzņēmumiem un institūcijām, bet arī ikviens interesents aicināts izmantot sev interesējošos materiālus, sazinoties ar klastera koordinatori Evu Daiginu pa tel. 63630435 vai e-pastu eva.daigina@vatp.lv.

Plašāka informācija par bibliotēkā pieejamajiem materiāliem atrodama Ventspils Augsto tehnoloģiju parka mājas lapā: http://www.vatp.lv/vatp-kosmosa-biblioteka

VATP

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas:


SEKOJIET MUMS
NENOKAVĒ!