ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Piedāvājums zinātkārajiem [papildināts] (5031/0)


Publicēts: 20.09.2009

Kas lido virs mūsu galvām? Kas atrodas uz Venēras? Vai varam aizlidot uz zvaigznēm? Kā veidojas krāteri? Vai Saule var izdzist? Vēlaties izzināt visumu un arī tajā ielūkoties. Tad StarSpace jaunākais piedāvājums ir kā radīts tieši Jums.

Apmeklētājiem (klausītājiem) ir iespējams vākt zīmogus par noklausītajām lekcijām. Kopumā ciklā plānotas 9 lekcijas, katru mēnesi sava. Ja tiek savākti visi deviņi zīmodziņi jeb noklausītas visas deviņas tēmas, jūs varēsiet pārbaudīt savas zināšanas, saņemt sertifikātu un nelielu piemiņas balvu.

Lekcijas septembrī: 11. un 18. septembris (datumu maiņa tiek saskaņota un iespējamas papildlekcijas, ja ir daudz interesentu).
Lekcijas tēma: Labā, ļaunā, vienīgā, zvaigzne mums vistuvākā

Lekcijas oktobrī: 16. un 30. oktobris (datumu maiņa tiek saskaņota un iespējamas papildlekcijas, ja ir daudz interesentu).
Lekcijas tēma: Izskatās kā Mēness, bet nav Mēness. Kas tas ir?

Lekcijas tēma novembrim (datumi tiks precizēti): Kur piedzimst daile

Lekcijas tēma decembrim (datumi tiks precizēti): Zila pērle uz melna samta

* * *

SIA StarSpace savu piedāvājumu klāstam ir pievienojusi un jau otro mēnesi piedāvā jaunu izklaides un izglītības iespēju - lekcijas apvienojumā ar novērojumiem, uz kuriem jums nav pašiem jāsavāc pilna grupa.

Jūs piesakaties individuāli, mēs komplektējam grupu noteiktos datumos un, ja grupa ir savākta, lasam lekciju un veicam novērojumus (ja laiks ir novērojumiem labvēlīgs). Ja kādu iemeslu dēļ grupa nenokomplektējas, mēs Jums atzvanām un piedāvājam nākamos paredzētos lekciju datumus.

Cena vienam apmeklējumam - 3 LVL no cilvēka. Ja plānojat apmeklēt lekcijas regulāri, iesakam iegādāties abonementu.

Pieteikties lekcijai varat, norādot savu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, tālruņa numurs), vēlamo valodu un cilvēku skaitu:

Tiem, kas vēlas pavadīt vakaru tikai sev pazīstamu cilvēku lokā, joprojām piedāvājam lekcijas grupām.

Gaidīsim jūs ciemos!

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas:


SEKOJIET MUMS
NENOKAVĒ!