ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

NASA tiešsaistes spēle


Publicēts: 18.01.2008

Kopš iznāca pirmā tiešsaistes spēle, to popularitāte ir tikai augusi. Daudzspēlētāju režīma tiešsaistes spēlēs (MMORPG) savu laiku pavada miljoniem cilvēku katru dienu. Pamazām šīs sfēras pozitīvismu sāk saskatīt ne tikai izklaides industrijas pārstāvji, bet arī nopietnas zinātniskas institūcijas. Arī NASA...

2008. gada 16. janvārī NASA izsludināja projektu konkursu izglītojošas MMORPG izstrādei. Pagaidām noliktais gala datums, līdz kuram jaiesniedz pieteikums ir 2008. gada 15. februāris.

Spēles mērķis ir izglītot lietotājus zinātnes, tehnoloģijas, inženierijas un matemātikas nozarēs ar zinātniski precīzām simulācijām - ķīmiskās reakcijas dzīvajās šūnās, dārgu tehnoloģiju labošana un izmantošana u.c. Spēles mērķis ir panākt spēlētāja prasmju attīstību - stratēģisko plānošanu, analīzi, problēmu risināšanu, ideju noformulēšanu un izpildi, komandas darbu kā arī adaptāciju.

NASA spēle izklaidējošā veidā palīdzēs skolēniem un studentiem ātrāk apjaust nozares, kuras tos piesaista un kurās viņiem piemīt izteiktas spējas, kā arī labāk sagatavot tos nākotnē izvēlēto profesiju veikšanai.

Mēs centīsimies sekot līdzi šim projektam. Redzēsim, varbūt pēc gadiem pieciem varēsim konstruēt paši savu kosmosa kuģi un doties uz Marsu, lai zem kājām sajustu slīdošās sarkanās smiltis. Virtuāli...

NASA

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas: