ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Kosmoss paver iespējas Latvijas uzņēmējiem nopelnīt (1940/2)


Publicēts: 24.04.2015

Š.g. 19. maijā Rīgā, viesnīcā “MONIKA”, Elizabetes ielā 21, Latvijas Kosmosa tehnoloģiju un pakalpojumu klastera koordinators, nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”, organizē vienas dienas starptautisku semināru “Satellite Applications: opportunities for the Baltics. Benefits for people, companies and public administration”.

Pasākums tiek plānots Latvijas Prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros, sadarbībā ar starptautisko organizāciju EURISY, ar mērķi iepazīstināt uzņēmējus un sabiedrību ar kosmosa resursiem un to pielietošanas iespējām tautsaimniecībā. Seminārā ar prezentācijām piedalīsies Eiropas Kosmosa aģentūras, Eiropas Globālās navigācijas satelītu sistēmu aģentūras (GSA), Eiropas Komisijas, kā arī Baltijas nacionālo kosmosa industrijas atbalsta organizāciju pārstāvji.

Pasākuma mērķis ir informēt Baltijas jūras reģiona mazos un vidējos uzņēmumus (MVU), kā arī valsts pārvaldes iestādes par satelītdatu resursiem, kas bez maksas pieejami no Zemes pavadoņiem ES satelītprogrammās Copernicus un Galileo, un šo datu potenciāliem piemērošanas veidiem. Semināra ietvaros tiks sniegta gan teorētiska informācija, gan praktiskas demonstrācijas par to, kā piekļūt attiecīgajiem resursiem. Būs iespēja uzklausīt tādu Eiropas uzņēmēju stāstus un prezentācijas, kas jau nodrošina attiecīgu produktu piedāvājumu tirgū vai tos attīsta.

Semināra noslēgumā plānota paneļdiskusija, kurā tiks apspriests, kā veicināt Latvijas un Baltijas valstu sadarbību, lai sekmētu tādu jaunu inovatīvu produktu izstrādi, kas izmanto satelītresursus. Pievakarē plānota pasākuma neoficiālā daļa, kuras laikā visi semināra dalībnieki varēs iepazīties un pārspriest potenciālas sadarbības iespējas kosmosa nozarē.
 
Darba valoda- angļu. Dalība – bezmaksas. Pielikumā – pasākuma programma.

Aicinām Jūs piedalīties šajā seminārā, lai uzzinātu, kā satelītresursi būtu izmantojami Jūs interesējošā nozarē jaunu produktu / pakalpojumu izstrādē.

Lai reģistrētos dalībai seminārā, lūdzu apmeklēt šo saiti http://www.eurisy.org/event-satellite_applications_benefits_for_the_Baltics/about.

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks

Komentāri

  1. Berendsen tieši 26.04.2015 domāja šādi:

    Nu lūk tas gan ir interesanti!

  2. Absorbents tieši 12.05.2015 domāja šādi:

    Ko tik cilvēki neizdomā,lai nopelnītu ...:(


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas:


SEKOJIET MUMS
NENOKAVĒ!