ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Kinoblogeri sadarbībā ar Aldari piedāvā "Jupiteras ceļš" (3755/2)


Publicēts: 4.02.2015

Šī gada 5. februārī 19:30 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” sadarbībā ar Aldaris organizētais īpašais pirmizrādes seanss gada intriģējošākajai fantastikas filmai “Jupiteras Ceļš”! Tieši šī filma solās būt tik krāšņa, tik elpu aizraujoša, ka nešauboties piekritīsiet pirmajiem citplanētiešiem doties līdzi ceļojumā uz tuviem un tāliem Visuma nostūriem. "Jupiteras ceļš" noteikti ir jāskatās uz lielā ekrāna kopā ar Kinoblogeriem!

Pēc “Matriksu” triumfa un “Speed Racer” fiasko nedaudz nozuduši no publiskās aprites (jo “Mākoņu atlants” visvairāk iepriecināja savus veidotājus, mazāk skatītājus, vēl mazāk finansētājus), radinieki Vačovski ir atpakaļ ar to, ko no viņiem vēlas visa progresīvā cilvēce - krāšņu, iespaidīgu un aizraujošu fantastikas filmu, veidotu pēc pašu scenārija un ar tautā iemīļotajiem aktieriem Čanningu Tatumu, Milu Kunisu un Šonu Bīnu, ar kuru filmā šoreiz nenotiek nekas slikts!

Filmas galvenajai varonei Jupiterai dzimstot, tika pareģots, ka viņas nākotne ir saistīta ar dižiem notikumiem. Tomēr Jupiterai pieaugot, viņa nav tikusi tālāk par iztikas pelnīšanu, tīrot svešinieku mājas (podus). Viss mainās brīdī, kad izbijis starpplanētu kareivis Keins izglābj Jupiteru no slepkavu uzbrukuma. Juipiterai ir jākļūst par nākamo galaktikas troņa mantinieci, un viņi dodas neaizmirstamā galaktiskā ceļojumā, kas viņus aizvedīs uz visattālākajām kosmosa vietām…

Tikuši galā ar hakeriem, anime un pabiezām grāmatām, Vačovsku redzeslokā šoreiz pats kinofantastikas svētais grāls - “Zvaigžņu kari”, uz kuriem tie skatījās, kad veidoja savas filmas pasauli (filmas scenārijs vien bija 600 lappušu biezs!), un tieši par fantāzijveidīgas kinofantastikas tēmu mēs šoreiz arī parunāsim pirms filmas!

Pirms filmas “Kinoblogeri piedāvā” seansu lieldraugs A/S Aldaris cienās ar Vichy, bet filmas izplatītājs Latvijā, Acme Film, ir sarūpējis patiesi kosmiskas balvas! Nekur nepaliks arī iemīļotie atbalstītāji LieliskaDāvana.lv, CoffeeInn un Urban Yoga, kuri iepriecinās erudītākos konkursa dalībniekus ar lieliskām balvām!

Ļoti gaidām jūs šī gada 5. februārī 19:30 k/t Kino Citadele 11. auditorijā! Filmu skatīsimies 3D formātā.
Biļetes vēl ir pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/211397/
 
Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv!

Kinoblogeri

Komentāri

  1. Juris tieši 4.02.2015 domāja šādi:

    pēc filmas treilera spriežot izskatās tiešām iespaidīga filma

  2. Maikls Mūris tieši 6.02.2015 domāja šādi:

    Man liekās lēta Holivudas pasaka, nevis fantastika.
    Domāju, ka "Instellarium" bija daudz pārdomātākā un reālā filma, kas vēstija par cilvēces iznīcību uz planētas Zemes un balstījas uz astronomijas un fizikas likumu ievērošānu..

    Tātad es domāju, ka "Instellarium" specefekti bija reāli pietuvināti īstenībai un varētu būt 2015.gada filma tieši nominācijā zinātniskā fantastika.. kā arī lieliska Kristiana Nolana režija..


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas: