ELKO Grupa
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Itāļu valodas nedēļa RTU (1614/0)


Publicēts: 18.10.2009

Demonstrējot filmu par Leonardo da Vinči un sniedzot vieslekciju par Galileo Galileju, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) 19. un 24. oktobrī piedalīsies Itāļu valodas nedēļā.

Pirmdien, 19. oktobrī, plkst. 17 - 19 RTU Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1, 201. telpā, notiks Mihaela Segres (Michael Segre) vieslekcija par izcilo astronomu Galileo Galileju. Ir pagājuši 400 gadi, kopš Galileo Galilejs pavērsa teleskopu pret debesīm. 1609. gadā itāļu zinātnieks saskatīja plankumus uz Saules, krāterus un kalnus uz Mēness, kā arī atklāja Jupitera pavadoņus, šim notikumam par godu 2009. gadu ANO ir pasludinājusi par starptautisko astronomijas gadu.

Sestdien, 24. oktobrī, plkst. 17 - 24 RTU Mazajā zālē notiks kinomaratons: tiks demonstrēta režisora Renato Kastelani (Renato Castellani) filma par Renesanses ģēniju - Leonardo da Vinči. Skatītājiem tiks sniegta iespēja apmeklēt arī RTU izstādi , kur aplūkojami Leonardo da Vinči izgudrojumu maketi. Kinomaratona dalībniekiem tiks piedāvāts itāļu vīns un tradicionālās uzkodas.

Visi aicināti apmeklēt pasākumus!

Sīkāka informācija:
Inese Poruka
Zinātņu daļa
Tālr: 67089415
E-pasts: inese.poruka@rtu.lv

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas: