Uzdāvini zvaigznes!
Kā nokļūt līdz observatorijai (Small)
ZINĀŠANAI:

Eclipse-tour 2017 meklē līdzbraucēju (2029/10)


Publicēts: 27.03.2017

Pilno Saules aptumsumu ķērāju grupiņa meklē vēl vienu līdzbraucēju šī gada augusta braucienam uz ASV, lai sanāk smuki savietoties pa 4 cilvēkiem iekš auto (un līdz ar to drusku samazinātu izmaksas). Varbūt arī Tu gribi piedzīvot šo iespaidīgo dabas parādību? Tad lasi tālāk un dod ziņu! Tiem, kas ziņu jau izlasīja, bet vēl nepaspēja izdomāt - lidmašīnas biļešu rezervāciju izdevās pagarināt, vēl spēkā zemā cena!

Šis nebūs aptumsumu ķērāju pirmais ceļojums – pirmais bija uz aptumsumu Novosibirskā 2008.gadā. Kopš tā laika esam pabijuši Ķīnā, Austrālijā, Kenijā, Svalbārā (Norvēģija) un Sulavesi (Indonēzijā). Par mūsu piedzīvojumiem vari lasīt http://eclipse-tour.org, taču jāpiezīmē, ka šī nav nekāda tūrfirma – vienkārši interesentu grupa.

Šī gada pilnais Saules aptumsums būs vērojams ASV. Visi, kas tādu ir jebkad redzējuši, atzīst, ka pirms tam nevarēja iedomāties, cik tas ir iespaidīgi, un noteikti gribētu vēlreiz mūžā tādu piedzīvot. Lai izstāstītu, ir jāredz... Daļējie Saules aptumsumi ir pilnīgi kas cits. 

Mēs dosimies uz ASV rietumkrastu un pie viena apskatīsim tādas dzirdētas pilsētas kā Sanfrancisko, Losandželosu, Lasvegasu, Soltleiksitiju, kā arī pabūsim ekskursijā NASA Jet Propulsion Laboratory, dosimies pa Route 66, apmeklēsim Lielo kanjonu, Josemītu kalnus, Nāves ieleju, Antilopes kanjonu, Brīsa kanjonu, Arizonas lielo meteora krāteri un Monument Valley. Lai to visu redzētu, un piedevām vēl aptumsumu, mums būs vajadzīgas 4 nedēļas (30.07-27.08). Daudz, taču braukt uz otru pasaules malu uz īsāku laiku nav izdevīgi (starpcitu, papildus brīvdienas var dabūt, ja dodies šeit: https://www.vadc.lv/donoriem/izbraukumi-un-ziedosanas-vietas ). Šī brīža cena ir starp 1600 un 2000 Eur par visu, izņemot jūsu personīgos suvenīrus. Ierēķinātas ir gan šī brīža lidmašīnu biļešu cenas, gan auto īre, benzīns, naktsmītnes, ēdiens, apskates objekti (tie arī ietilpst tajā mainīgajā cenas daļā). 

Nāc bariņā! :)

kontaktiem eclipse.tour @ gmail.com

Eclipse-tour

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Manas domas:


SEKOJIET MUMS
NENOKAVĒ!
MĒNESS FĀZE