Par to ka, par to, ka par to kaaa

Astronomiskie jaunumi, interesanti fakti, astro humors utt.

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby Spam » 18 Jul 2012, 14:13

Es tevi parodēju un sasniedzu mērķi: tu izteici salīdzinoši objektīvu kritiku par līdzīga tupuma tekstu, kā tavējais. Tagad pārlasi savu "garadarbu" vēlreiz un ņem vērā pats savu kritiku. :)
Spam
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 47
Joined: 21 Nov 2011, 18:30

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby nelabojams » 18 Jul 2012, 14:47

spam
+100

p.s. kad atnāksi beidzot literatūru savākt?
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.
User avatar
nelabojams
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 180
Joined: 02 Nov 2008, 12:41
Location: Naukšēnu novads, Ķoņu pagasts

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby Spam » 18 Jul 2012, 15:41

Bļāviens! Bija pavisam izkritis no prāta. Tagad tik aizņemts laiks, ka vispār neatliek nekam laika. Ja rīt (19. jūl.) paņemsi literatūru, kaut kur centrā vai pie ceturtās slimnīcas varam satikties. Zvaigžņoto debesi es gribu ļoti, neatkarīgi no tā, kad man atradīsies laiks izlasīt. Tieši ar zvaigžņoto debesi bērnībā sākās mana interese par astronomiju. :) Nosūtu tev PM manu numuru.
Spam
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 47
Joined: 21 Nov 2011, 18:30

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby kosmiskais_prkšķs » 19 Jul 2012, 18:01

spam. mērķus sasniegt ir labi, galvenais, ka pats jūties tos sasniedzis un visa pasaule tev dod godu. par manu "tupumu"- tev ir iespēja uzrakstīt vismaz pietuvināti kaut ko līdzīgu manam "garadarbam"( lietojot tavus vārdus)- un kad būsi uzrakstījis, ja būsi, protams, kaut nedomāju, ka spēsi ietērpt vārdos kādu savu pārliecību, par kuru nav skaidrs vai tev tāda ir, tāpat vai spēsi to aizstāvēt bez žults, personīgiem apvainojumiem, kaut cik necik pietuvināti elementārai pieklājībai, - tad varbūt pēkšņi ieraudzīsi, ka tā īpaši nevienu pārāk neinteresē tavas, šķiet, svarīgās "domas", un vēl, ja arī pamēģināsi izteikties cik necik līdzīgi, kā es to darīju, tad varēsim sākt tādu, kā dialogu, polemiku? ja vien esi spējīgs to darīt? piedod, protams, par komatu, punktu un lielo sākuma burtu iztrūkumu.
P.S. Vēl ir vērtīgi pamēģināt saprast, kuri "garadarbi" ir tev adresēti, kuri nē.
kosmiskais_prkšķs
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 13
Joined: 10 Jul 2012, 17:52

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby nelabojams » 19 Jul 2012, 18:56

Elementāra pieklājība ir nepieķēzīt publisko telpu ar grafomāniskiem kricelējumiem.
Cepšanās par to šādam grafomānam ir seksuālam apmierinājumam līdzvērtīga, jo viņš tieši no šīs reakcijas gūst baudu. Ja tekstu ignorētu, viņš justos dziļi nelaimīgs. Tā ka vislabākais būtu šo tēmu slēgt un nereaģēt.
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.
User avatar
nelabojams
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 180
Joined: 02 Nov 2008, 12:41
Location: Naukšēnu novads, Ķoņu pagasts

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby Spam » 19 Jul 2012, 21:56

Viņa pēdējais posts runā labāk kā pirmais. :D
Spam
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 47
Joined: 21 Nov 2011, 18:30

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby kosmiskais_prkšķs » 23 Jul 2012, 21:12

jums, puikas, tiešam apskrējās dūša, ka ienācu jūsu smilšu kastē? tik nesāciet raudat :)))))))))) bērnudārzs.
kosmiskais_prkšķs
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 13
Joined: 10 Jul 2012, 17:52

Previous

Return to Neklasificējams materiāls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests