Zemes vēsture

Viss, kas saistīts ar Saules sistēmu

Re: Zemes vēsture

Postby Indigo » 18 Mar 2010, 19:33

Tas tiesa,katrs mācās no SAVĀM kļūdām.Man arī žēl ka īsti neviens nesaprot manu vēstījumu,nejau fiziku es te esmu nācis mācīt...
Contraria Sunt Complementa
User avatar
Indigo
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 148
Joined: 26 Nov 2008, 17:59

Re: Zemes vēsture

Postby Giforts » 23 Mar 2010, 01:04

Tas, kad tu lasi, tas ir tikai apsveicami.
Kļūdas, tas ir darba neizbēgams process. Nu nez vai kāds mācās no svešām kļūdām, tā grūti to aptvert un pieņemt. Jo maz jau mums to kopējo kļūdu, vairāk jau pašiem savas. Bet ja nu gadienā tāds cilvēks atrodas- esmu par viņu gatavs balsot nākošajās prezidenta vēlēšanās! :idea:
Giforts
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 15
Joined: 13 Nov 2008, 18:00

Re: Zemes vēsture

Postby martinez » 01 Apr 2010, 19:03

Beidzot noskaidroju kas tad īsti tā mainīja klimatu. Virs Alpiem 5200 gadi atpakaļ uzsprāga meteorīts kurš bija 100 reizes lielāks nekā tas kurš uzsprāga Sibīrija 20gs. sakumā. Sekas bija tādas, kad Eiropas, Sahāras un Tuvo austrumu zemienes kļuva par tuksnešiem. Un parēja pasaulē kļuva aukstāka sākās ledus laikmets kurš ilga līdz pāris desmitgadēm. Pagaidām vel tā ir hipotēze, bet visi pierādījumi velk uz šo teoriju.
martinez
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 48
Joined: 05 Dec 2009, 21:34

Re: Zemes vēsture

Postby bell » 26 Apr 2010, 13:52

Ko jūs teiktu par šo -- mēs nokritām no Marsa. Reiz tāltālos laikos gadījās taurenīša efekts -- N sašūpoja mūsu Saules sistēmu, tā, ka Zeme lidoja blakus Marsam, taču nesadūrās, bet gan novilka pie sevis vairumu Marsa atmosfēras un ūdeni, tādā veidā biosfēra pārcēlās šurp un sajaucās ar to, kas bija te... Jā, un Veļikovska sindroms nozīmē, ka tādas lietas mēs cenšamies aizmirst, par to nedomāt, kur nu vēl plānot... ja arī spētu saprast :idea: vai atcerēties :roll:
bell
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 125
Joined: 28 May 2009, 23:18

Re: Zemes vēsture

Postby Andris R » 26 Apr 2010, 23:48

Dzīves proza – debess mehānika viennozīmīgi saka – šis variants neiet cauri, ne ar, ne bez efektiem...
Bet sapņot nav aizliegts, un fantāzijas lidojumam nav robežu, un dzīves proza atkāpjas... mākslai vieta...
Andris R
Pulsārs
Pulsārs
 
Posts: 736
Joined: 16 Feb 2009, 13:29
Location: Zilupes nov.

Previous

Return to Saules sistēma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron