The Three-Body Problem - Cixin Liu

Vieta, kur apsriest grāmatas, filmas, komiksus un citus izteiksmes līdzekļus, kuros ir skarta astronomija un tai tuvās tēmas.

The Three-Body Problem - Cixin Liu

Postby Tonijs99 » 19 Apr 2018, 00:30

Sveiciens,
ir doma pasūtīt Audible šo audiogrāmatu -
Image
https://www.amazon.com/dp/B015DFOYQM/?coliid=I3O2EKI1RZ3XRO&colid=PSSH1T1KP524&psc=0
Vai kāds jau to ir lasījis / klausījies? Gribētos dzirdēt kādu atsauksmi, jo pamatā klausos izglītojošo literatūru nevis sci-fi.
Varbūt kādam vēl ir ko ieteikt?
Tonijs99
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 16 Apr 2018, 23:17

Re: The Three-Body Problem - Cixin Liu

Postby Redaktors » 19 Apr 2018, 10:33

Ir laba. Ar uzsvaru uz science, bet ne tikai astronomiju, fiziku, bet arī psiholoģiju.

Varu ieteikt Endurance by Scott Kelly

Vēl lasāma ir The Expanse sērija, bet nu tā ir tāda kā kosmiskā opera vairāk. Zinātne tur tikai tik daudz, ka ir pieminēti Saules sistēmas objekti.
Redaktors
Sarkanais punduris
Sarkanais punduris
 
Posts: 396
Joined: 04 Sep 2008, 10:14

Re: The Three-Body Problem - Cixin Liu

Postby Zh » 21 Apr 2018, 13:43

man īsti neaizgāja, šitā triloģijas pirmā grāmata,to kaut kā nomocīju, bet otro iesāku un pametu...
baisi globālu problēmu risināšana, brīžiem nolaižas līdz konkrētiem cilvēkiem, tad atkal lēkā veselu civilizāciju līmenī, bet tas tik mans viedoklis un gaumes lieta.
Zh
Pārmilzis
Pārmilzis
 
Posts: 528
Joined: 31 Aug 2009, 22:14
Location: Jelgava

Re: The Three-Body Problem - Cixin Liu

Postby cydonia » 01 May 2018, 12:43

Man ļoti patika. Ir visas trīs audio grāmatas. Klausos braucot auto. Iztinu divas reizes. Tas protams nestāv līdzi Marsietim, bet tik vai tā, ir labs. Manējie, kuriem dažkārt piepiedu kārtā auto nākas klausīties to pašu ko es, sauc viņu par Trisolāri.

No pēdējā laikā klausītiem, varu ieteikt (iedot) Seveneves by Neal Stephenson un Children of Time by Adrian Tchaikovsky. Abi patika.

Noklausījos Probe by Edward Lerner. Sākums bija daudzsološs, bet beigās nu tā. Gaumes jautājums, protams, bet otru reizi nez vai klausīšos.

Šobrīd klausos Star Carrier sēriju by Ian Douglas. Esmu apmēram trešās grāmatas vidū. Šis gan ir vienkāršs bojeviks. Nav dziļas filozofijas un nav jāiedziļinās.
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27


Return to Zinātniskā fantastika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron