Nibiru / Planēta X

Astronomiskie jaunumi, interesanti fakti, astro humors utt.

Re: Nibiru / Planēta X

Postby Indigo » 28 Dec 2008, 14:25

Shitadiem viiriem parasti sava viedoklja nav,tapat ka maris vienigais ko tie maak ir abshaubiit citu viedokljus,nodarboties ar demagogiju,rakstiit garus komentarus - kuru jegu vareja pateikt paris vardos :lol: :lol: :lol:
Contraria Sunt Complementa
User avatar
Indigo
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 148
Joined: 26 Nov 2008, 17:59

Re: Nibiru / Planēta X

Postby ķķķclan » 28 Dec 2008, 14:30

kam nav viedokļa?man?mārim?
ķķķclan
Vakuums
 
Posts: 6
Joined: 28 Dec 2008, 11:39

Re: Nibiru / Planēta X

Postby ķķķclan » 28 Dec 2008, 15:03

tā!mans viedoklis!-par šo nibiru pastiprināti sāku interesēties tikai šonedēļ,pēc dažu paziņu histēriskiem paziņojumiem par drīzu galu 2013!pāris vakarus parokot i-netu,atklāju ka ir tāds zetatalks kas nebeidzami sludina end!izpētot šo lapeli neko citu kā nebeidzamas pretrunas neatklāju-planēta,zvaigzne,punduris,vispār ne matērija!tad elipsveida orbīta ar 3600 g ciklu,tad vispār stūrējams objekts!vienīgais kas iekrita prātā ir sundog!tiešām šādu parādību šovasar esmu novērojis vairākārt!lūdzu dodiet kādu sistēmu visā šajā jezgā!te lietotājs tolteks abgalvo ka ar problēmu nodarbojas jau 10 gadus,lūgums vismaz pāris teikumos aprakstīt problēmas kodolu!
ķķķclan
Vakuums
 
Posts: 6
Joined: 28 Dec 2008, 11:39

Re: Nibiru / Planēta X

Postby Tolteks » 30 Dec 2008, 12:43

Problēmas kodols ir un vienīgi cilvēkos pašos...Tāpat kā ar "Urantijas Fondu", visi jauki cilvēki, bet ilūziju, kuru paši sev uzbūvējuši nes sevī daudz problēmu, laikam jau tikai kādam stipri jācieš, lai varētu ieraudzīt Dieva plānus zem, visa kas turpmāk, mums būs lemts piedzīvot...Arī es mācos un gūstu pieredzi komunicējot ar cilvēkiem, kam ir atšķirīgi viedokļi, bet nevaru pieņemt nevīžību pret to, kā cilvēki pret sevi izturas...Tamdēļ aktīvu apspriedi šajā jautājumā beidzu, ja kādam vajadzīga informācija, varat raxtīt uz mailu, a-reiss@inbox.lv, centīšos palīdzēt, kā varu...galu galā, laiks, saliks visu vietā...šobrīd sekoju aktīvi līdzi zemes pārmaiņām un uzņēmos atbildību pirmkārt sevis priekšā nesot šo informāciju citiem...kas attiecās uz to ko raxta par 2030.gadu "Zintniekā" ir super totāla dezinformācija, par to kam tas nepieciešams, lai vērtē paši autori un uzliek atbildību tiem, kas šo informāciju sniedz...var savā starpā runāt ko vēlas, bet ne publiski...
Tolteks
Baltais punduris
Baltais punduris
 
Posts: 211
Joined: 13 Dec 2008, 12:36

Re: Nibiru / Planēta X

Postby Māris » 30 Dec 2008, 14:34

To Indigo...

'Shitadiem viiriem parasti sava viedoklja nav'
Kuram īsti šeit nav konkrēta viedokļa vēl ir jāaizdomājās... :)

'vienigais ko tie maak ir abshaubiit citu viedokljus,nodarboties ar demagogiju,rakstiit garus komentarus'
Apšaubīt nevis citu viedokļus, bet gan to viedokļu pamatojumus un nevis pilnīgi tos atstumjot un braucot virsū ka nodarbojas ar demagoģiju un nespēs saprast, bet gan uzdodot sakarīgus jautājumus. Tātad, pamatojot savu skatpunktu, mēģina noskaidrot citu cilvēku viedokļu jēgu un idejas rašanās avotu un būtību. Ja Jūs būtu uzmanīgāk palasījis tos komentārus, tad būtu izpratis to jēgu, bet nu ja vajag vienkārši uzbraukt, tad pietiek arī pārskriet visam ar acīm un neaizdomāties pat par ko īsti brauc virsū. Kas vainas ir gariem komentāriem? Slinkums lasīt? Neviens jau nespiež, kam ir vēlēšanās tie lasa, diskutē, atbild uz jautājumiem, uzdod pretjautājumus un iztiek bez liekiem nosodījumiem par citu komentāriem (vismaz nepamatotiem nosodījumiem). Gribētos zināt, ko tieši Jūs uzskatāt par demagoģiju?
Māris
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 148
Joined: 11 Oct 2008, 22:42

Re: Nibiru / Planēta X

Postby Indigo » 30 Dec 2008, 15:46

Nu labi,dzivosim draudziigi ;) maris un visi parejie ir normali - parasti cilveki.Tas esmu es, kas stav otrpus visa jums saprotama 8-)
Contraria Sunt Complementa
User avatar
Indigo
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 148
Joined: 26 Nov 2008, 17:59

Re: Nibiru / Planēta X

Postby ķķķclan » 30 Dec 2008, 22:58

vot tas ir pareizi!nav ko apspriest ezotēriku,resursā par astronomiju!tas gan nenozīmē ka esmu pieskaitāms pie normālajiem :D !
ķķķclan
Vakuums
 
Posts: 6
Joined: 28 Dec 2008, 11:39

Re: Nibiru / Planēta X

Postby diamo » 07 Jan 2009, 13:02

Ja jau ir bijis kas tāds, kas iznīcinājis iepriekšējās, daudz attīstītākas par cilvēku civilizācijas, tad pastāv arī tāda iespēja, ka agrāk vai vēlāk mūs ar kāds piebeigs!
http://www.youtube.com/watch?v=_CnGRnz9Fi4

Par iepriekšējo civilizāciju tēmu Iesaku Tv projektu "Запретные темы истории".
diamo
Vakuums
 
Posts: 1
Joined: 07 Jan 2009, 11:34

Re: Nibiru / Planēta X

Postby Gucci » 13 Jan 2009, 23:14

Man ši tēma liekas interesanta, bet ir dažas pretrunas, varbūt kāds var tās atrisināt!

1. Nibiru orbīta ir izstiepta un viens aplidojums ap sauli ir 3600 gadi, savukārt NASA pamanija planētu X 1980.gados Kaiperu joslā, tad jau pusceļš līdz zemei prasītu 3600 / 2 gadus u.t.t. bet 30 gadus pirms pietuvošanās zemei, tai vajadzētu atrasties ļoti, ļoti tuvu, nevis tik tālu. Ja attālums līdz Kaiperu jostai ir apmēram puse no tālākā attāluma Nibiru orbītā un ja pirms 30 gadiem tā atradās tur, tad lai sasniegtu zemi vajadzētu vismaz 1000 gadus! Ko jūs domājat?
Gucci
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 13 Jan 2009, 23:05

Re: Nibiru / Planēta X

Postby ķķķclan » 14 Jan 2009, 16:08

visticamāk šī nibiru neeksistē!tādēļ arī neatbilstības!NASA jebko tādu noliedz.oficāli NASA neko nav atklājusi,pārējais ir tikai spekulācijas un senas leģendas!pirms 3600 gadiem nenotika nekāda kataklizma uz zemes,kādēļ lai notiktu tagad!?nibiru eksistē tikai mistiskiem prātiem!
ķķķclan
Vakuums
 
Posts: 6
Joined: 28 Dec 2008, 11:39

PreviousNext

Return to Neklasificējams materiāls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests

cron