Nibiru / Planēta X

Astronomiskie jaunumi, interesanti fakti, astro humors utt.

Re: Nibiru / Planēta X

Postby rancune » 20 Dec 2008, 17:53

Es tikko gandrīz nomiru no smiekliem :D
Neuztver to negatīvi, Toltek. Uztver ar humoru! :)
rancune
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 18
Joined: 19 Sep 2008, 15:12

Re: Nibiru / Planēta X

Postby Māris » 20 Dec 2008, 20:29

Noskatījos filmu, principā kārtējie sensāciju meklējumi, diezgan daudz muļķību. Principā apvienotas dažādas sazvērestību teorijas vienā. Par filmu īpaši daudz negribas komentēt, jo būs galīgi ne pa tēmai un līdz ar to arī gribēju uzprasīt Toltekam, kā šis viss pierāda Nibiru esamību? Man jau ir liela pārliecība, ka šo jautājumu Jūs ignorēsiet pilnīgi tāpat kā visus iepriekšējos un pilnīgi iespējams ka sāksiet runāt pavisam par kaut ko citu kā Jūs to darījāt līdz šim, bet tomēr uzdevu šo jautājumu, jo šis jautājums pats par sevi ienāk prātā noskatoties šo filmu un mēģinot saistīt viņu ar Nibiru diskusiju.
Māris
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 148
Joined: 11 Oct 2008, 22:42

Re: Nibiru / Planēta X

Postby Tolteks » 22 Dec 2008, 18:52

Neņemiet neko personīgi, paskatījāties nu i labi...Filma rāda tikai vienu no sistēmām, kādā mēs dzīvojam...
Māri es neko neņemos pierādīt, es tikai informēju, par to kas mūs sagaida, ja cilvēki reāli nesāks mainīties...šo tēmu kustinu tikai, lai kāds vēl pavērotu apkārtni...Man ar šo lietu ir sava skaidrība un nevienam viņu neuzspiežu...Labi būtu, ja es kļūdos, tad varētu vēl ilgāk šo haosu lūkot...
Tolteks
Baltais punduris
Baltais punduris
 
Posts: 211
Joined: 13 Dec 2008, 12:36

Re: Nibiru / Planēta X

Postby Māris » 22 Dec 2008, 19:21

Tak runa neiet par to kā cilvēks dzīvos un ko viņš sev nodara. Jebkurš jau pats par sevi saprot bez visādām filmām un leģendām ka cilvēks ar katru dienu taisa sev vēl lielākas ziepes. Pietiek jau vien ar tādiem piemēriem kā aukstā kara laika Kubas krīze, kad maz trūka līdz atomkaram. Lūk tad gan būtu jauns laikmets, iespējams bez cilvēka. Ne jau tagad kāds Jums saka ka nenotiek nekādas izmaiņas ar cilvēku vai pasauli. Gan starspace raksts: http://www.starspace.lv/public/nibiru_29052008.html, gan šī foruma tēma ir pavisam par kaut ko citu, tā ir par noslēpumaino planētu Nibiru. Ja Jūs sākumā uzskaitījāt dažus it kā pierādījumus, kas cenšas pierādīt planētas esamību, tad kāpēc kad radās pilnīgi normāli jautājumi, Jūs viņus visus ignorējāt un tā vietā sākāt runāt pilnīgi par citām tēmām? Nav nekas pret arī tādām tēmām, bet nevajag rakstīt galīgi ne pa tēmu, to izmantojot, lai pateiktu kādi visi šeit ir muļķi un neko nesaprot.

Domāju ka arī ko šoreiz rakstīju par Nibiru ignorēsiet, vai ne?
Māris
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 148
Joined: 11 Oct 2008, 22:42

Re: Nibiru / Planēta X

Postby dzimmijs13 » 23 Dec 2008, 07:35

Nedaudz personiskas pārdomas par Māra uzdoto jautājumu - radusies sajūta, ka Nibiru "ticīgo' apziņā, vai pat drīzāk zemapziņā nav objekts. Pamatā sensenā cilvēku nedrošība par sevi, savas rīcības pareizumu, vienkārši, par ceļu kur mēs visi ejam. Nibiru tikai ir "mistisks" papildinājums miticiskajām ilgām pēc 'jaunā laikmeta", "jaunā cilvēka", tāpēc arī nespēj atbildēt uz konkrētiem jautājumiem, kas balstīti uz fiziskajiem zinātnes likumiem. Jo šādas atbildes nav.
"Nibiru" nav jāmeklē ārpusē, tas eksistē "iekšienē'. Nibiru ir adoptēts "Jaunā lakmeta' gaidīšanas, vispasaules ļauno spēku sazvērestības, labo spēku palīdzības koncepcijās, ne par velti Nibiru atbalstītājos ir ezotēriskas ievirzes cilvēki.
dzimmijs13
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 72
Joined: 21 Sep 2008, 11:52

Re: Nibiru / Planēta X

Postby dzimmijs13 » 23 Dec 2008, 07:37

Tāpēc arī atbildes "ne pa tēmu" - jo pamata tēma jau arī patiesībā ir cita.
dzimmijs13
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 72
Joined: 21 Sep 2008, 11:52

Re: Nibiru / Planēta X

Postby Tolteks » 27 Dec 2008, 13:28

Ir lietas, kuras nevar aprakstīt un piedāvāt cilvēkam, kas nav "atvēris" apziņu ...tāpēc džimmijam ir daļēja taisnība...Tu vari piemērot un pielietot faktus cik gribi, kamēr cilvēks "neaptaustīs" neticēs un ja noticēs apziņa var "sašķobīties"...ezotērikai te ir lielāka loma, nekā materiālai planētai....
Tolteks
Baltais punduris
Baltais punduris
 
Posts: 211
Joined: 13 Dec 2008, 12:36

Re: Nibiru / Planēta X

Postby dzimmijs13 » 27 Dec 2008, 18:48

Ar "apziņas atvēršanu" tomēr ir neliela problēma - cik esmu novērojis, cilvēki kuri intresējās par ezotēriku, mēdz apziņu 'atvērt', lai pieņemtu kādu konkrētu pasaules uzskatu, nosauc to par ufoloģiju, Maitrejas mācību caur kontaktpersonām, vai kādu citu, un tad fiksi stedz apziņu atkal ' aizvērt'. Vienīgi ar papildus pārliecību par savu nemaldīgumu.
dzimmijs13
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 72
Joined: 21 Sep 2008, 11:52

Re: Nibiru / Planēta X

Postby ķķķclan » 28 Dec 2008, 12:28

tieši šī nemaldīguma sajūta dzen visus šos "atvērtos" pret sienu!pats esmu izgājis no šāda "atvērtuma" un par to tikai priecājos!gribētos zināt visu šo "nibiristu" vecumu!ja ap 20 tad ok!pats tāds biju!visas šīs atvērtuma lietas ir dziļi intimas un personiskas!un nav jāklāsta kuram katram,pēc šajā forumā atrodamajiem "indigistu" postiem,šķiet ka tie ir vienk."redz es esmu kruts,baigi atīstītais,indigo u.t.t! PS.vakar atradu šo http://www.geocities.com/jaunalaikmetaberni/kadimesesam/indigobeerni/pieagushaisindigo.htm nācās ierēkt,murgos nerādījās ka arī es esmu indigo :D izņemot to ka manā klātbūtnē nebojājas spuldzes un laternas,viss pārējais sakrīt!
ķķķclan
Vakuums
 
Posts: 6
Joined: 28 Dec 2008, 11:39

Re: Nibiru / Planēta X

Postby ķķķclan » 28 Dec 2008, 12:54

ok!man, tāpat kā lietotājam māris interesē šīs hipotetiskās planētas fiziskie rādītāji.varbūt beidzot kāds no "svaidītajiem"pateiks vismaz kādu reālu kordinātu naksnīgajās debesīs pret kuru pavērst amatieru linzu!ja reiz šī planēta,zvaigzne,brūnais punduris tik tiešām drīzumā parādīsīes,tad pastāstiet ko vairāk,mums pragmātiķiem!lasīt glupības zetatalk man pietrūkst laika!tikai dažas rindiņas lūdzu!datumus,laikus un kordinātas!
ķķķclan
Vakuums
 
Posts: 6
Joined: 28 Dec 2008, 11:39

PreviousNext

Return to Neklasificējams materiāls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests

cron