Nezināmi lidojoshi objekti

Astronomiskie jaunumi, interesanti fakti, astro humors utt.

Nezināmi lidojoshi objekti

Postby bamm » 01 Jun 2009, 22:39

Sveicināti forumieši!
Tad nu sākšu - naktī no 30.05.09. uz 31. datumu laikā no 23:00 - 02:00 (laiku nepiefiksēju, jo biju iestrēbis sīvo dziru :twisted: ) tikai manīti 7 - 10 lidojoši objekti no A uz R pusi. To es un daudzi citi redzējām Jelgavas raj. Objekti kustējās vismaz 5x ātrāk par lidmašīnām, augstumā bija ~ 10 km un tie bija ļoti spilgti.
Varbūt Irāka sūta bumbiņas AS un V, varbūt EU reaktīvās lidmašīnas (bet skaņu neizraisīja), varbūt NLO, varbūt...
Ja kādam ir jebkāda informācija par šiem lidoņiem, lūdzu padalieties!
bamm
Vakuums
 
Posts: 3
Joined: 01 Jun 2009, 22:29

Re: Nezināmi lidojoshi objekti

Postby type o pozitive » 02 Jun 2009, 13:29

Nu tad beidzot!mans lauciņš!cik lieli tie bija un vai tie pārvietojās pa līdzīgām trajektorijām vai dažādām?Un kādā nokrāsā bija gaisma no tiem?
User avatar
type o pozitive
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 97
Joined: 08 May 2009, 22:24

Re: Nezināmi lidojoshi objekti

Postby type o pozitive » 02 Jun 2009, 13:40

Ja tie nebija pārmērā spoži,tad iespējams tie bija ZMP!
User avatar
type o pozitive
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 97
Joined: 08 May 2009, 22:24

Re: Nezināmi lidojoshi objekti

Postby bamm » 02 Jun 2009, 16:57

ZMP - zemes mākslīgie pavadoņi? Jā tā ir, tad nu nez vai! Objekti bija daudzreiz spilgtāki un lielāki. Gaisma bija dzeltenorandža. Viņi visi pārvietojās vienādā virzienā pa 2, pa 3iem reizē neālu viens no otra (vabūt 1 km).
Neesmu nekāds guru šajās jomās, tādēl info varētu nepilnīgs.
Bet nekas tamlīdzīgs vēl iepriekš nebija manīts.
Vēl piebilde, bija krēsla, tātad sanāk, ka pēc saulrieta viņi lidoja, varbūt, un kad tie pārlidoja pāri, nu netālu no horizonta, viņi vairs nespīdēja. Itkā lidmašīnas tad nevarētu būt, lai gan ātrums saglabājās tikpat liels.
bamm
Vakuums
 
Posts: 3
Joined: 01 Jun 2009, 22:29

Re: Nezināmi lidojoshi objekti

Postby type o pozitive » 02 Jun 2009, 17:02

Esmu šad tad redzējis ko līdzīgu.vienmēr māc šaubas par TO izcelsmi!vai tie bija spožāki par piem. Venēru?
User avatar
type o pozitive
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 97
Joined: 08 May 2009, 22:24

Re: Nezināmi lidojoshi objekti

Postby bamm » 02 Jun 2009, 18:07

Jā!
bamm
Vakuums
 
Posts: 3
Joined: 01 Jun 2009, 22:29

Re: Nezināmi lidojoshi objekti

Postby type o pozitive » 02 Jun 2009, 23:35

Skaidrs!parādība kuru šeit apraksti ir redzama samērā bieži,vismaz tur,kur dzīvoju es!vienmēr esmu domājis ka tie ir pavadoņi,taču reizēm uznāk šaubu ēna.Pirmkārt tamdēļ ka tas notiek neregulāri,reizēm tie ir katru vakaru,citreiz nav mēnešiem ilgi!sevišķa invāzija bija 2004 septembrī un oktobra sākumā,tieši pirms zemestrīces Kaļiningradā!ir ko padomāt! :D
User avatar
type o pozitive
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 97
Joined: 08 May 2009, 22:24

Re: Nezināmi lidojoshi objekti

Postby hmmzis » 04 Jun 2009, 00:16

Ja lidoja pa 2 un 3 kopaa, tad iespeejams, ka tie bija NOSS pavadonji (http://www.satobs.org/noss.html). Shie pavadonji paredzeeti kugju lokaacijai okeaanos (radari darbojas tikai piekrastes zonaa). Pirmaa un otraa paaudze izmantoja 3 pavadonju formaaciju, treshaa paaudze izmanto tikai divu pavadonju formaaciju. Par cik shamo orbiitas ir diezgan augstas (virs 1000km), tad shamie tur vel kaadu laiku rinjkjos. Pavadonji dazhkaart meedz buut diezgan spozhi, ja saules gaisma atstarojas no to saules bateriju paneljiem. Visiespaidiigaagie shinii zinjaa ir Iridium pavadonji un protams ka ISS.
To kaadu tieshi pavadoni ir sanaacis redzeet var apskatiities ieksh http://www.heavens-above.com/
hmmzis
Baltais punduris
Baltais punduris
 
Posts: 209
Joined: 16 Dec 2008, 19:57

Re: Nezināmi lidojoshi objekti

Postby Ainārs » 07 Jun 2009, 13:47

Šādus objektus arī esmu redzējis,domāju ka tie ir Zemes mākslīgie pavadoņi,bet tiklīdz uz tiem skaties tie izdziest.Vienu reizi redzēju tik lielu kā 1/5 pilnmēness un tas pēc kādām 4.sekundēm pārejoši izdzisa.Pats biju pilnīgi šokā!Jo tas bija patiešām tuvu kāda 1km augstumā,ne vairāk...
Ā un man jautājums vai ZMP pārvietojas arī vertikāli uz augšu?Reizi ko tādu redzēju sākumā pārvietojās horizontāli pēc tam strauji vertikāli un kādu 3.sek laikā pazuda no redzamības. :o
User avatar
Ainārs
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 07 Jun 2009, 13:31

Re: Nezināmi lidojoshi objekti

Postby type o pozitive » 08 Jun 2009, 22:02

pavadoni paarvietojas tikai pa noteiktu trajektoriju (taisni),vai neparvietojas vispaar(geostacionaars)!ja kautkas spozi spiid,maina strauji virzienu,un speej izzust,tad dazkaart tas ir TAS pashi zinaat KAS :D .bet ne vienmeer!PS. mani nevar paarliecinaat par lietaam ko neesmu redzeejis,vai kas ir neiespejamas piem Nibiru,tachu NLO ir pavisam reaala lieta!
User avatar
type o pozitive
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 97
Joined: 08 May 2009, 22:24

Next

Return to Neklasificējams materiāls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests

cron