Par to ka, par to, ka par to kaaa

Astronomiskie jaunumi, interesanti fakti, astro humors utt.

Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby kosmiskais_prkšķs » 10 Jul 2012, 21:26

.....par to ka cilvēks neko vairāk kā sevis nostādīšanu visumu/ nekuma centrā tā arī neko vairāk no sava viņā ieliktā radošā ģēnija nav arī neko spējis " izspiest"... Kāpēc? kāpēc kāpēc. Cilvēks uzbūvēja aparātu par cik tur tiem miljardiem zem zemes lai noķertu kāda vīra bozonus... matērijas masas pamatojumu... tas pavisam nesen... iepriekš- kāda amerikas vīra, ar krāniņu mērīšanās sacensības ietvaros, devās pāris simtu tūkstošu kilometru ceļojumā, drošā visuma zilās pērles magnētiskā lauka patvērumā uz siera rituli... atkal lasu- elektronu caurumi( ar mājienu uz tārpejām !!!) tepat pavisam parastās, necilās piena ceļa nomales zvaigznes un tās vienas no aplidotājām magnētisko lauku sadures punktos... 817 bildes par sarkano, reiz zilo un apdzīvoto( vai tiešām un priekš kam?!!?!!?) tūrisma galamērķi nākamajiem 100 gadiem... vai tiešām tas ir viss ko radības kronis ir spējīgs "radīt"? laikam tak.... man tomēr gribētos savu dzīvi, arī kā kādreiz par kosmonautu un tālu galaktiku apceļošanu gribēt bijēju/ sapņotāju, plānotāju( haha), gribētos iedvesmoties no Artūra Balklava- Grīnhofa( Mūsdienu zinātne un Dievs) un veltīt savu dzīvi un manī ielikto( Dieva, protams) radošo ģēniju veltīt cilvēka uz zemes atgriešanas centieniem. Ne nu burtiski, bet domās, saprašanā, atziņā vai da jebkādīgi. Vienkārši, ar loģiku, skaidru saprātu, veselīgu attieksmi, un patiesu bijību pret radīto, kas radīts apbrīnam. Apbrīnam gan. Ne vairāk un arī ne mazāk. Tas varētu būt labs starta laukums ceļam uz zvaigznēm caur ērkšķiem, pieņemot savu radības stāvokli Tā priekšā, Kuram ienāca prātā doma un darbs Radīt. Jādomā, ka arī tos pašus Dieva bozonus, ja tādi maz ir. Varētu arī turpināt Hokingsa tradīcijās, kurš, ja atmiņa neviļ, pie matemātikas, fizikas, astronomijas " piesauca " ari filozofiju. "Radot" " Teoriju par VISU". Hmm. Guļ rumpis un domā. Bet dzīve paiet, varbūt nemaz nav iespējama " Teorija par VISU"... līdzīgi kā ar kvantiem, ja atmiņa neviļ- jo precīzāk zināma masa, jo mazāk zināma atrašanās vai ātrums, vai kā tur bija, un apgriezti. Teorija par visu varbūt arī Hokingsam izdosies, bet cena- guļ rumpis un laurus neplūks. Man tā negribētos. Godkārības un slavas dievs prasa upurus. Un upuri parasti ir mazi bērni, līdzīgi kā ar enerģētikas sasniegumu černobiļu 1986. gadā... kam kalpo kodolu šķelšana? urāna lodēm ar lielu bruņutehnikas aizsargu caursišanas spēju, kā piemēram irākas karos... droši, ka urāns palika un beduīniem bērni ir ar leikēmiju... Pikniks ceļmalā jeb Stalkeris( strugacki)... gribās lai šie mani pardomājumi neizklausās histēriski( kas ir psihiatriska ar medikamentiem, šķiet, koriģējama padarīšana).... droši, ka izklausās... netiesā un netapsi tiesāts... ceru, ka nepazudīs mani teksti, ka tāda un līdzīga, neērta satura, teksti parasti, un tā ir tikai norma jeb nodeva cenzūrai uz domāšanu, pazūd lai tu kur arī viņus, kaut tepat LR portālos nepostētu, nepazudīs no starspace... svešie... vai spogulis pie rokas? kādā antverpenes vai briseles zoodārzā ir spogulis ar restēm un uzrakstu virs tā- bīstamākais lops... es un tu- tu un es... mēs arī riplijas svešie... ne tie arsēna mikrobi, kuri pēc lielas naudas tērētājs un nezin kam kalpojošas iestādes pompoziem paziņojumiem tomēr izrādās pavisam parasti fosfora svešie... hmm... muļķis.. es protams, jo lasīju šo " ziņu" "sķiet, delfos, un kārtējo reizi pārliecinājos, ka cilvēka- arī manis lētticībai nav robežu... sliktas ziņas ir labas ziņas- žurnālista darba stūrakmens.. ziņas nāk un iet, manu laiku, naudu, uzmanību( nezinu ko lai min pirmo) paņem un mana dzīve arī iet... paiet... lasot kārtējo uz zvaigznēm, pretī slavai un godam, kāda tiekšanās centienu... tak ir jau bijuši tādi neskaitāmi centieni, un vēl, droši, ka būs, bet mana vienīgā dzīve paiet kaisot mana pērles cūkām zem kājām... atdodu savu laiku naivi cerēdams, ka kādreiz, kaut kad, reiz, nu taču, ka droši, notiks brīnums un būs tārpeja, teorija par visu, hihi bozons, ... laikam tak arī Perpetum Mobile... tas nekas ka termodinamika loģiski un acīmredzami rāda pretējo... tumšā matērija- nu reiz ir dālderis rokās- visuma mīklas ir atminētas... mīkla tapēc jau ir mīkla ka nav atminama bez izpratnes un jautājuma " Kāpēc gan?" uzdošanas... reiz kāds teologs izteicās, ka zinātne atbildot uz jautājum " kā?", bet ne " KAS?"... neesmu pētnieks, bet pievienojos... un pieliekam vēl visam, lai būtu pilns komplekts, cilvēka gara uzvarai pār matēriju saniegumam, skaitļus 12, 2012, 02, 21 utt utjpr.... nibiru tuvojas... pasaules gals tuvojas... laikam tak lielais kolapss... zinātne tāpēc jau vairs nav zinātne, ka sāk uzdot jautājumu: " bet, kas bija pirms singularitātes?" diezgan lecīgs jautājums... jautā droši, pa muti neviens nedos, bet iedos jūtūbā, diskaverī un našinal džeografiks kanālu un laiku... inovācijām... tas viss pieejams ciparu laikmetā- mākslīgajā attiecību vidē- sociālajos tīklos... audzē virtuālos burkānus, bet īstie aug paši, ja protams tos iesēj, bet kam par to vairs intereses- tagad gaļu audzēs podos bez cīpslām un speķa- sagēnos, samodificēs, saklonēs- Tu, Radītāj, paej nost!!! Mēs Tev tagad parādīsim, kā tos pīrāgus cep! Tas viss- astronomiskas( nekāda sakara ar zinātni " astronomiju") peļņas vārdā- vēsturnieka, teologa, Lutera Akadēmijas mācībspēka G. Kalmes komentārs par procesiem ekonomikā, globalizācijas tendences pardomājot...bet " bez opredelonnovo mesto žitelstav" tepat Rīgā āģītī domā kur sadomāt bišku ēdamo šai dienai... tas viss kamēr brensons uzšauj miljonārus orbītā par 200 0000 usd par degunu...protams nabagi aizvienam pie mums... tak pamanīt tos grūti... jo nekas īpašs viņi nav, ne tur armani, ne tur smalki apavi vai bumeri- nav cilvēki... Kāds viņus tomēr ir gribējis... ... vēl? ... .... .... .... ... pēc noas ūdens plūdiem Dievs apņēmās- kamēr rīts ar vakaru mainās, vasara ar ziemu, nebūs globālu katastrofu( manis saprasta doma), jo cilvēka sirds domas ir ļaunas no mazām dienām... pēc Dieva līdzības radītā, sirds domas ir ļaunas... un cilvēks var tikai pats ieklausīties klusumā, ne visuma lielajā klusēšanā ar seti... ieklausies klusumā- varbūt Dievs ko tev grib teikt? tagad visi smaidām, pasmaidām, sakām sev paldies par ieklausīšanos šajos pārdomājumos. Tencinu. Tas viss pēc 200 gramiem dzidrā un mazas pastaigas ar suni. :)
kosmiskais_prkšķs
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 13
Joined: 10 Jul 2012, 17:52

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby Katodstars » 10 Jul 2012, 21:31

Ko?
Katodstars
Vakuums
 
Posts: 7
Joined: 05 Mar 2012, 14:02

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby kosmiskais_prkšķs » 10 Jul 2012, 21:35

ko?
kosmiskais_prkšķs
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 13
Joined: 10 Jul 2012, 17:52

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby kosmiskais_prkšķs » 10 Jul 2012, 21:38

tas ir viss ko spēj no sevis izdabūt? ko? viss saņemts kodolīgā " ko?" :)))))))))))) ne pārdomu, ne atziņu, bet pretenciozs " ko?" ... :))))))))))))))))
kosmiskais_prkšķs
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 13
Joined: 10 Jul 2012, 17:52

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby Fantasts » 11 Jul 2012, 00:25

Ne velti cilvēce ir apguvusi tādu elementāru lietu kā rindkopas..
Fantasts
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 20
Joined: 07 Dec 2009, 22:53

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby nelabojams » 11 Jul 2012, 07:36

Būs jāziņo policijai, jo mazgadīgajiem alkoholu lietot nav atļauts.
Ja nopietni, kur rodas šitie grafomāni, kas pat rakstīt nav lāga iemācījušies, bet pretenzijas uz domas dziļumu un ģenialitāti ka vai nu...
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.
User avatar
nelabojams
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 180
Joined: 02 Nov 2008, 12:41
Location: Naukšēnu novads, Ķoņu pagasts

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby cydonia » 11 Jul 2012, 10:05

žetons kosmiskajam_prkšķim par izcilu abrakadabras jēdziena demonstrējumu.
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby Andis » 11 Jul 2012, 11:25

Man patika domas lidojums :)
Pēdējais teikums attaisno gramatiku un grūto lasāmību. Lai gan izskatās pēc 0,7L, ne 200 gr :).
Bet manuprāt interesantāk un jautrāk kā viena-otra foruma raķeškonstruktora raksti.
Andis
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 191
Joined: 20 Aug 2010, 14:55

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby kosmiskais_prkšķs » 11 Jul 2012, 12:24

atbildu. pretenciozajiem un arī ne tiem. rindkopas, komati, punkti, lielie sākuma burti, utt uttjpr- Edvards Virza Straumēni- dzeja prozā- nesaku tagad, ka esmu uzsācis jaunu ēru gramatikā, protams, tak man tiešām gramatika pieklibo, lai gan esmu dzirdējis gan par rindkopām un citādiem latviešu valodas gramatikas smalkumiem, pie tam- man ir aiz muguras 3 nepilni gadi Jelgavas 1. ģimnāzijas klasē ar humanitāro novirzienu, tas bija daudz gadu pirms visādu planšetdatoru ķīļiem, 90- tajos..., kontekstu savam nelielajam analfabētiskam neskaidrošu, tak tam ir pamatojums, manā skatījumā, protams, bet ir... mazliet " iedzelšu" pretenciozajiem, norādot uz pašu visnotaļ naivajām idejām par, piemēram, kādiemtur sledge rocket launčiem un vertikālajiem rakešu paātrinātājiem.... dzidrais tomēr bija tikai 200 grami... gribējās vairāk, bet mums likumi tagad neļauj pēc 22:00 ni un n i... ne kā 90- tajos... ciešām mēs- godīgie alkoholisko dzērienu patērētāji, ne ļaunprātīgie( točkas un citādi melnie punkti kur vai cik)... :)
kosmiskais_prkšķs
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 13
Joined: 10 Jul 2012, 17:52

Re: Par to ka, par to, ka par to kaaa

Postby Katodstars » 11 Jul 2012, 12:29

Kooooo?
Katodstars
Vakuums
 
Posts: 7
Joined: 05 Mar 2012, 14:02

Next

Return to Neklasificējams materiāls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron