3d (anaglyph) brilles

Astronomiskie jaunumi, interesanti fakti, astro humors utt.

3d (anaglyph) brilles

Postby cydonia » 22 Jun 2010, 15:29

pateicoties Andris R komentāram, ir parādījusies interese un radusies doma, iepirkt 3d brilles.
sākums meklējams te http://www.starspace.lv/public/stereo_itokava_19062010.html

tātad, izvēlamies kaut ko no ebay, apmēram šādi
http://shop.ebay.de/?_nkw=3d+brille

piemēram šīs
http://cgi.ebay.de/3D-Real-D-Brille-Brillen-Glasses-Anaglyph-Rot-Blau-Neu-/250650950345

esmu diezgan pārliecināts, ka nav tas tik nopietns instruments, lai būtu jāspiež uz dāgo galu. droši vien, ka ņemsim no lētajām.
ar šitām brillēm var ne tikai bildes aplūkot. arī filmas mēdz būt iekodētas anaglyph stereo. mēdz būt sarkani zilas, mēdz būt zaļi rozā.
pieļauju, ka atradīsies kāds, kas varētu gribēt vairākus eksemplārus. man piemēram, toč vajag vismaz vienas mājās, otras darbā.
imho, vajadzētu dot laiku, kādas pāris nedēļas, lai visi interesenti te pat forumā piesakās un tad es visas saskaitīšu un reizē nopirkšu.
gala izmaksas būs atkarīgas no izvēles, bet izskatās, ka beigās (brilles+sūtījums), nez vai būs vairāk par latu vai diviem gabalā.

tad nu pirmkārt, gaidu ieteikumus par modeļiem (sevišķi no kāda kas no tā kaut ko saprot (Andris R ?)).
un otrkārt, sākam pieteikties, kam vajag un cik.
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27

Re: 3d (anaglyph) brilles

Postby hmmzis » 22 Jun 2010, 17:02

Cydonia, tev nav gadiijumaa kautkur aizkjeerushies kraasainie okulaaru filtri? Tajos komplektos parasti ir viens sarkanais un zilais filtrs, noliec katru savai acij priekshaa un 3d brilles gatavas. Vel var pamekleet taas caurspiidiigaas plastmasas pleeves, ko izmanto rokdarbiem (bik stingraakas nekaa siltumniicu pleeves). Taas arii naak visaas iespeejamajaas kraasaas, tai sakaitaa, arii zilaa un sarkanaa.
hmmzis
Baltais punduris
Baltais punduris
 
Posts: 209
Joined: 16 Dec 2008, 19:57

Re: 3d (anaglyph) brilles

Postby Andris R » 22 Jun 2010, 21:20

Neesmu gan eksperts, tikai laika gaitā padarbojos šajā lauciņā.
Pats lietoju Red/ Cyan ( rot/cyan), t.i., nosacīti sarkanās/ cyan – gaiši zilās (zaļgan –zilās (?)), brilles kartona ietvarā, 99% gadījumos problēmu ar „uztveri” nebija.
Ar krāsu nosaukumiem dažkārt ir neliela putra,dažkārt ret/cyan figurē kā sarkan/ zilās ,kaut gan stingri sakot tas nav viens un tas pats. Programmiņas anagliph att. veidošanai parasti ir vairāki iespējamie krāsu salikumi , un tur ir strikti atdalīts Red/ Cyan un Red/ Blue , un katram atbilstošas brilles ( piem., manas neņem pretī Red/Blue veidotos att.).
Īsi sakot, mans personīgais viedoklis, pieturēties pie pārbaudītā Red/ Cyan (jeb rot/cyan).
Ieteikums ar teleskopa filtriem arī labs (pārbaudīts), protams, kā pagaidu variants ;) .
Attachments
Untitled-1.jpg
Priekštatam, kādas brilles lietoju (noskenēju0
Untitled-1.jpg (6.45 KiB) Viewed 16225 times
Andris R
Pulsārs
Pulsārs
 
Posts: 736
Joined: 16 Feb 2009, 13:29
Location: Zilupes nov.

Re: 3d (anaglyph) brilles

Postby peleks » 23 Jun 2010, 10:26

man vel aizvien tādas vajag! :) piesakos!! esmu pirmais!! :))
TS 250/1250, TSOAG16mm,HEQ5, Nikon D7500, ZWO Asic120mm, Atik 490exm
User avatar
peleks
Melnais caurums
Melnais caurums
 
Posts: 992
Joined: 03 Jan 2010, 13:06

Re: 3d (anaglyph) brilles

Postby kesis » 27 Jun 2010, 23:14

mhm, kapee jaasuuta ebay ja tepat var atrast... http://www.spyshop.lv/product_info.php?products_id=995 (vieniigi 3x daargaakas ) noteikti ka pamekleejot vel kaados i-veichos ir... aceros vel ka shitaadas naaca liidzi olympus xd karteem...
kesis
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 139
Joined: 07 Feb 2009, 12:45

Re: 3d (anaglyph) brilles

Postby cydonia » 28 Jun 2010, 08:57

mja, keksis, piekrītu. par 3.50 toč laikam nav vērts čakarēties. ja vien nesavāksies divi duči briļļu... nu kaut vai viens :)
nogaidīsim vēl nedēļu un tad pieņemsism lēmumu.
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27

Re: 3d (anaglyph) brilles

Postby ReinisB » 30 Jun 2010, 23:33

Es arī labprāt paņemtu vienas.
ReinisB
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 15 Dec 2008, 02:16

Re: 3d (anaglyph) brilles

Postby cydonia » 10 Aug 2010, 16:21

taks. atsauksme bija diezgan maza, tāpēc tika iegādātas nieka 10 gab. brillītes.
dažas paturēšu sev. tad rindā peleks un ReinisB. pēc tam pirmais ņem pirmais dabū.
atdodu par 2 lati gabalā. drīkst konvertēt uz divi užavas ali. :mrgreen:

izskatās šādi
3d.jpg
3d.jpg (58.61 KiB) Viewed 15936 times

speciāli klāt nevienam nevedīšu. vai nu paši pieskrien vai tiekamies kad sanāk.
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27

Re: 3d (anaglyph) brilles

Postby Redaktors » 10 Aug 2010, 17:09

Varēsi uz StarParty #4 paņemt :)
Redaktors
Sarkanais punduris
Sarkanais punduris
 
Posts: 396
Joined: 04 Sep 2008, 10:14

Re: 3d (anaglyph) brilles

Postby ReinisB » 10 Aug 2010, 19:51

Un kur apmēram var sasniegt cydonia?
ReinisB
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 15 Dec 2008, 02:16

Next

Return to Neklasificējams materiāls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests