Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Astronomiskie jaunumi, interesanti fakti, astro humors utt.

Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby atels » 06 Mar 2009, 13:55

Chau!
rakstu sheit pirmo reiz.. :D taa kaanezinu juuseejo terminologjiju, runsshu saviem vaardiem!
vakar vakaraa iisti nezinu cik bija pulkstenis nu vareetu buut kaut kur ap 19:30, ats ir aptuveni.....
izteelojieties, ka esat DEPO, ulmanja gatvee, un skataties uz maarupes pusi, es vnk braucu mashiinaa un pa logu redzeeju, kaa no debesiim nokriit taada kaa komeeta, un taa bija liela!!! vai zvaigzne....... bet aste bija liela un spozha... bet uz iisu briidi!
arii darbaa koleegje teica, ka jutusi kaa maaja noriib, ap to laiku, kautgan nezinaaja par nekaadu kriitoshu objektu!
varbuut kaac no jums veel vakar to redzeeju!
rakstiet, gribeetos kautko vairaak uzzinaat! ;)
atels
Vakuums
 
Posts: 1
Joined: 06 Mar 2009, 13:49

Re: Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby bobuubob » 06 Mar 2009, 14:10

es arii to redzeju! biju rupniecibas un hanzas stuurii... kautkur virs saulesakmens..apmeram uz to pusi paradijas uz kadam 3sekundeem aatri kritoss spilgts objekts debesiis... izskatijas patiesham, ka kautkas pamatiigi uzliesmo ielidojot zemes atmosfeeraa...
bobuubob
Vakuums
 
Posts: 3
Joined: 06 Mar 2009, 14:07

Re: Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby hmmzis » 06 Mar 2009, 16:33

Peec apraksta spriezhot, buusiet redzeejushi spozhu boliidu. Boliidi ir dzelzs vai citu metaalu saturoshi bliivi kosmiski putekli vai olji, kas nonaakushi Zemes atmosfeeraa. Par cik shie objekti ir diezgan bliivi, tad ir daudz meteriaala kam tvaikot saduroties ar atmosfeeru, liidz ar to arii spozhaaks pats fenomens, gan arii ilgaak tas viss notiek.
Kad ir kaads meteoru lietus pareadzeets, tad diezgan biezhi taadus var ieraudziit, ja speciaali shamos vaktee. Ir pat sanaacis redzeet kaa viens taads iekriit Baltijas juuraa :). Labaakais laiks parasti ir ap augustu, septembri.
hmmzis
Baltais punduris
Baltais punduris
 
Posts: 209
Joined: 16 Dec 2008, 19:57

Re: Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby Redaktors » 06 Mar 2009, 16:39

Šogad jāskatās 17. novembrī "debesu salūts", sola pat līdz 500 krītošajām stundas laikā.

Man ir nācies redzēt kaut ko uz bolīda pusi, bet nu tādu riktīgu, ar visu troksni un drebēšanu gan nē :) Bet nu skati iespaidīgi. Man pat nebūtu žēl kādus hektārus meža vai pļavas atvēlēt kādam nelielam meteorītam...
Redaktors
Sarkanais punduris
Sarkanais punduris
 
Posts: 396
Joined: 04 Sep 2008, 10:14

Re: Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby jone » 12 Mar 2009, 07:42

Es 1998 .gada 18 novembrī , lai gan bija apmācies uz mirkli noskaidrojās un paspēju ieraudzīt pāris zaļas bumbas ar garu svītru . Togad jau prognozēja kosmisko salūtu . Skats bija kolosāls .
jone
Vakuums
 
Posts: 5
Joined: 11 Mar 2009, 20:42

Re: Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby ReinisB » 13 Mar 2009, 01:20

Ir gadījies redzēt pāris lielas krītošās zvaigznes, kas aiz sevis arstāja asti, kuru varēja redzēt vēl kādas 5 sekundes.
ReinisB
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 15 Dec 2008, 02:16

Re: Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby Zigis » 16 Mar 2009, 14:53

Sveiki! Es te pirmo reizi!

Sestdienas naktī 14.03.2009 ap 23:30, Cēsu rajonā, novēroju lielu ātri krītošu objektu debesīs!
Skats bija ļooti iespaidīgs un kaut ko tādu biju redzējis tikai pa tv!
Es pats redzeeju tikai pēdējās 2 sekundes, bet draugs pamanīja pāris sekundes ātrāk.
Izskatījās pēc krītošas komētas/zvaigznes, krita ļoti lielā ātrumā. Aiz krītoša objekta vēdojās aste. Beidzās tas viss ar tādu kā uzliesmojumu/izjukšanu (dzelteniiga gaisma)!
Tā objekta gaisma izgaismoja visu zemi (uz zemes bija sniegs) tuvākajā apkārtnē.Un izskatījās ka tas notiek ļoti tuvu un zemu!
Jūtamas skaņas gan nebija!

Kāds var pateikt kas tas bija???
Zigis
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 16 Mar 2009, 14:42

Re: Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby stats » 16 Mar 2009, 23:08

Labs vakars!
Šovakar skatījos LNT Degpunktā un par pēdējo sižetu "krītošs objekts Kārķu pusē" arī ir ko teikt.
14. marta nakts bija vēsa un skaidra. Ap pusnakti ar draugiem braucām pa Valku un pēkšņi pa auto logu redzu tuvu zemei krītošu objektu. Spilgta, gaiša uguns ar garu asti un krītošām it kā atlūzām. Krāsu neatceros (draugs arī redzēja, saka, ka spilgi zila uguns bumba). Pats redzēju kādas 5 sekundes. Krītošā objekta virziens bija no Valkas centra puses uz Igauniju (Valgu), vairāk (ja kāds zin) Janikases mototrases virzienā.
Varbūt attiecīgiem dienestiem, pētniekiem šī info noder :)
p.s. domāju, ka kaut kur DIgaunijā Valgas apriņķī tas ir piezemējies...
stats
Vakuums
 
Posts: 1
Joined: 16 Mar 2009, 22:52

Re: Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby Zigis » 18 Mar 2009, 12:07

Es arī Degpunktā to sižetu redzēju! Nu tad tas ir tas pats krītošais objekts ko es arī redzēju!
Zigis
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 16 Mar 2009, 14:42

Re: Vakar vakraa 05.03.2009. kkas nokrita no debesim, liels!!!!

Postby iglali » 18 Mar 2009, 23:13

Boliidi u.c. SKAISTI & LIELISKI kraasainie kjermenji lidojoshie ir SKAISTI & LIELISKI tikai liidz tam briidim,kamer tiem neseko NLO ufologjiskie precedenti, kuriem pa godu tak senaa Maiju civilizaacija, manupraat , bija spiesta pamest apstradatus laukus un uzbuuvetu etnograafisku skaistu ekologjisku kultuuru centrus .
_____________________________
P.s.

Jaaskataas ir PATIESIIBAI aciis un jaaieveero visi analiitiskie materiaali no to cilveeku puses, kas shiis ufo-lietas (bolidaaros raganu utml. paarlidojumus) speej pierakstiit un atainot, jo ... situaacija te , nudien, nav nemaz tik laba, hm, visos gadiijumos priekshlikums te ir ieklausiities gariidznieku teiktajaa un hipertelpas portalizaacijaas lietaas , teiksim, par "JONIZAACIJAS VIRTUVES" idejaaam, par ko liecina Raudives Balsis ( Raudive Voices jeb EVP / ITC syndrome : angliski).

----------------
[mailto:iglali.iglali@gmail.com].
Aivars Kazchis Yuryevichs,tittle:baron,
Parka - 20,Pavilosta , LV-3466, Latvia,
iglali.iglali@gmail.com +371 27 867 957 .
User avatar
iglali
Vakuums
 
Posts: 1
Joined: 18 Mar 2009, 22:32
Location: Paavilosta

Next

Return to Neklasificējams materiāls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron