metafiziskas pārdomas

Galaktikas, miglāji, zvaigžņu kopas un citi visuma šedevri

Re: metafiziskas pārdomas

Postby peleks » 05 Dec 2010, 19:11

dulls wrote:Vai tad LS nav to pašu "zinātnieku" diskusiju rezultāts par kuriem jāsmejas šādā vai citādā aspektā?

p.s. Pašlaik skatos Ancient Aliens. Ir interesanti fakti, ir interesantas pasakas, ir kur domu piesiet. :)

LS teorījā ir tāda problēma ka kautkas, tb matērija laiks, viss parādijās no nekā :D es ar to nevaru saprast, kā no nekā var parādīties kautkas, pie kam tādā daudzumā :D un kas bij pirms LS :) tajā seriālā, ko iepriekš minēju ir pat izvirzītas teorijaskapēc notiek LS :)
TS 250/1250, TSOAG16mm,HEQ5, Nikon D7500, ZWO Asic120mm, Atik 490exm
User avatar
peleks
Melnais caurums
Melnais caurums
 
Posts: 992
Joined: 03 Jan 2010, 13:06

Re: metafiziskas pārdomas

Postby Lāsēns » 05 Dec 2010, 19:13

Nu labi es jau nesmejos,pēc manis paša teiktā jau izriet ka var pastāvēt visas iespējamās pasaules,paliek tikai interpretācijas jautājums... :D :D :D
Contraria Sunt Complementa
User avatar
Lāsēns
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 120
Joined: 04 Sep 2010, 19:34
Location: Pastaigājoties starp pasaulēm

Re: metafiziskas pārdomas

Postby Lāsēns » 05 Dec 2010, 19:18

Pirms LS nebija nekas (dotajā dimensijā,jeb portālā) jo nebija ne telpas ne laika,precīzāk tas bija sākumpunktā,ko es jau aprakstīju...
Contraria Sunt Complementa
User avatar
Lāsēns
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 120
Joined: 04 Sep 2010, 19:34
Location: Pastaigājoties starp pasaulēm

Re: metafiziskas pārdomas

Postby peleks » 05 Dec 2010, 19:21

Lāsēns wrote:Pirms LS nebija nekas (dotajā dimensijā,jeb portālā) jo nebija ne telpas ne laika,precīzāk tas bija sākumpunktā,ko es jau aprakstīju...

vo par to LS paskaties to seriālu, 5 vai 6 daļa laikam tur diezgan interesanta teorija parādīta :)
TS 250/1250, TSOAG16mm,HEQ5, Nikon D7500, ZWO Asic120mm, Atik 490exm
User avatar
peleks
Melnais caurums
Melnais caurums
 
Posts: 992
Joined: 03 Jan 2010, 13:06

Re: metafiziskas pārdomas

Postby Lāsēns » 05 Dec 2010, 19:33

peleks,bet Tu pacenties to te aprakstīt lai man nebūtu jāmeklē un jāskatās un arī lai mēs te uzturētu interesantu diskusiju,es jau neuzstāju uz sava viedokļa pareizību,iespējami jau ir visi varianti :D :D :D
Contraria Sunt Complementa
User avatar
Lāsēns
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 120
Joined: 04 Sep 2010, 19:34
Location: Pastaigājoties starp pasaulēm

Re: metafiziskas pārdomas

Postby peleks » 05 Dec 2010, 23:54

Lāsēns wrote:peleks,bet Tu pacenties to te aprakstīt lai man nebūtu jāmeklē un jāskatās un arī lai mēs te uzturētu interesantu diskusiju,es jau neuzstāju uz sava viedokļa pareizību,iespējami jau ir visi varianti :D :D :D

krc tur doma tāda, ka pastāv dafiga dimensijas, saskaroties 2 dimensijam rodas LS, viņas tur bij tip plāksnes attēlotas, saskarās - LS uzlādējas ar enerģiju, un atgrūžas viena no otras, ar laiku enerģija tiek atdota cik sapratu antimatērijai, kas atrodas starp abām dimensijām, un tās plāksnes, tip dimensijas atkal tuvojas viena otrai, tb tajā teorijā ir teikts, ka LS ir bijuši un būs vel, tik laiks starp viņiem ir milzonīgs :) nu tas tā, īsumā, tapēc iesaku nopumpēt to seriālu, tur kkādas 8 sērijas tik ir :)
TS 250/1250, TSOAG16mm,HEQ5, Nikon D7500, ZWO Asic120mm, Atik 490exm
User avatar
peleks
Melnais caurums
Melnais caurums
 
Posts: 992
Joined: 03 Jan 2010, 13:06

Re: metafiziskas pārdomas

Postby Lāsēns » 06 Dec 2010, 08:13

Es sapratu,domāts par brānu sadursmi.Brānu teorija spēj izskaidrot trūkstošo gravitāciju,lai zvaigznes galaktiku ārpusē neaizietu pa pieskari.
Contraria Sunt Complementa
User avatar
Lāsēns
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 120
Joined: 04 Sep 2010, 19:34
Location: Pastaigājoties starp pasaulēm

Re: metafiziskas pārdomas

Postby hmmzis » 06 Dec 2010, 12:20

Briivaas gribas un deterministu muuzhsenaa diskusija. :)
Lieta ir taada, ja elektronam ir briivaa griba, tad arii cilveekam taada ir. Kvantu liimenii varbuutiibas faktors pastaav deelj taa, ka nav iespeejams (pat teoreetiski) izmeeriit kvanta atrashanaas vietu telpaa un laikaa un tajaa pashaa laikaa ieguut taa aatrumu un virzienu. Censhoties ieguut abas veertiibas, mees katrai no taam ieguustam klaat arii varbuutiibu.
Te gan jaasaka, ka nav izsleegts variants, ka mees vel neesam atklaajushi tos likumus, kas atljautu mums ieguut shiis veertiibas bez varbuutiibaam, bet tad naaktos paarskatiit ne tikai kvantu teorijas pamatus. Liidz ar to deterministiem vel ir aiz ka aizkjerties.
Makro liimenii katra kvanta individuaalajai varbuutiibai pazuud jeega, jo kvantu ir vienkaarshi ljoti, ljoti, ljoti, ljoti, ljoti daudz. Katram piemiit savas varbuutiibas kaa aatrumam un virzienam, taa arii poziicijai. Shiis varbuutiibas ir ierobezhotas, liidz ar to pie lieliem daudzumiem "izkristalizeejas" domineejoshaas varbuutiibas. Tas jau savukaart sakriit ar statistikas teorija par varbuutiibaam. Njemot pietiekoshi lielu grupu ar zinaamaam varbuutiibaam mees ieguustam likumsakariibas.
hmmzis
Baltais punduris
Baltais punduris
 
Posts: 209
Joined: 16 Dec 2008, 19:57

Re: metafiziskas pārdomas

Postby peleks » 06 Dec 2010, 13:54

Lāsēns wrote:Es sapratu,domāts par brānu sadursmi.Brānu teorija spēj izskaidrot trūkstošo gravitāciju,lai zvaigznes galaktiku ārpusē neaizietu pa pieskari.

tā arī šķiet bij, man šī teorija patīk, jo tur nekas ne no kā neveidojas :)
TS 250/1250, TSOAG16mm,HEQ5, Nikon D7500, ZWO Asic120mm, Atik 490exm
User avatar
peleks
Melnais caurums
Melnais caurums
 
Posts: 992
Joined: 03 Jan 2010, 13:06

Re: metafiziskas pārdomas

Postby Lāsēns » 06 Dec 2010, 14:17

Peleks,tā ir gaumes lieta kas kuram patī.Man arī sievietes prasa kas tev patīk blondīnes vai brunetes(es labi zinu ka jautātāja ir brunete,un viņa paša arī to zin,bet prasa vienalga),es saku tādas kā tu.Nezin tā ir pareiza teorija vai nepareiza :D :D :D
Contraria Sunt Complementa
User avatar
Lāsēns
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 120
Joined: 04 Sep 2010, 19:34
Location: Pastaigājoties starp pasaulēm

PreviousNext

Return to Visums

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron