Sabierdība.

Galaktikas, miglāji, zvaigžņu kopas un citi visuma šedevri

Sabierdība.

Postby Ainārs » 15 Nov 2009, 23:55

Sveiki,

Nesen aizdomājos, un šo to piefiksēju, ka pašreizējā sabiedrībā ir ''totāls'' pagrimums. To man izdevās novērot tādā populārā portālā kā draugiem.lv. Kā jau visi zinām, tur ir sadaļa ''Draugi runā'', un arī StarSpace.lv ziņas tur var publicēt. Tad nu tā, es laiku palaikam uzspiežu šo to, lai arī draugi redz kādus interesantus zinātniskus atklājumus ir veikuši pasaules astronomi, un ne tikai. Bet tik tiko piefiksēju faktu, ka neviens to nelasa un nevienam neinteresē, tā vietā lai pasūtītu informāciju par mūsu Visuma noslēpumu atklājumiem tālāk, cilvēki izvēlas ''ieteikt citiem'' kaut kādus stulbus, līdz vēmienam noriebušos jokus. :cry: Pilnīgi nesaprotu, kā cilvēkiem var neinteresēt tāds fakts kā: Uz Mēness ir ūdens ! u.c.

P.S. - Izaskiet savas domas, un novērojumus par mūstdienu sabiedrību.
User avatar
Ainārs
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 07 Jun 2009, 13:31

Re: Sabierdība.

Postby veiga » 16 Nov 2009, 00:29

Lielākās sabiedrības daļas interese pat Visumu robežojas ar pamatprincipu izpratni. Tie, kas nopietni interesējas par specifiskām tēmām, apmeklē specifiskus portālus jeb rosās pa domubiedru grupām. Draugiem pa lielam tomēr ir izklaides portāls. Pats esmu nobanojis visus draugus, kuri spamo par jautājumiem, kuri mani garlaiko. Nemēģini kļūt par mesiju. Tas, ka Tevī neklausās, nav sabiedrības pagrimuma jautājums, Tu vienkārši neesi notargetējis pareizo sabiedrības daļu, ar kuru dalīties savās intersēs ;)
veiga
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 144
Joined: 27 May 2009, 00:18
Location: Ragana

Re: Sabierdība.

Postby Redaktors » 16 Nov 2009, 00:32

Nav tik pesimistiski.

Statistiku skatoties no draugiem nāk daudz. Neesmu draugu speciālists, tādēļ nezinu kas ir /say/ un kas ir /blog/ un kas vienkārši draugiem.lv, bet visi šie refereri figurē.

... tā kā visi jau nav vēl pagrimuši :)
Redaktors
Sarkanais punduris
Sarkanais punduris
 
Posts: 396
Joined: 04 Sep 2008, 10:14

Re: Sabierdība.

Postby cydonia » 16 Nov 2009, 10:51

mani allaž ir pārsteidzis, ja reiz katrs atsevišķi mēs esam tik gudri un prātīgi, tad kāpēc visi kopā esam tik stulbi?

kāda mums (visiem kopā) valsts, politika, mērķi, intereses... varbūt tā ir kāda īpaša māksla, vadīt sabiedrību tā, lai nedarbotos tās kolektīvā inteleģence?
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27

Re: Sabierdība.

Postby Ainārs » 16 Nov 2009, 18:34

cydonia!

Tas tāpēc ka, katram sava gudrība. :D
User avatar
Ainārs
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 07 Jun 2009, 13:31

Re: Sabierdība.

Postby dzimmijs13 » 20 Nov 2009, 08:27

Tāpēc ka visi esam pārāk egocentrēti.
dzimmijs13
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 72
Joined: 21 Sep 2008, 11:52

Re: Sabierdība.

Postby HMZ » 30 Nov 2009, 19:40

HMZ
Vakuums
 
Posts: 8
Joined: 18 Mar 2009, 11:36


Return to Visums

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron