Divas saules

Viss, kas saistīts ar Saules sistēmu

Divas saules

Postby jurgis84 » 10 Apr 2011, 08:54

Labdien!
Vēlējos lūgt Jūsu kā profesionāla viedokli par materiāliem, kas pieejami sākot ar marta mēneša vidu internetā par it kā divām saulēm, kas novērojamas vairākās pasaules valstīs. Viens no šādiem materiāliem ir šeit http://www.youtube.com/watch?v=MvGyCXTHoZo
tāpat pieejami materiāli par to ka marta mēnesī notikušas dīvainas parādības saistībā ar mēnesi kas no pusmēnes tikai 4 dienu laikā kļuvis par pilnu mēnesi. Vēlētos saprast - vai esat novērojuši ko neprastu šai sakarā?
jurgis84
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 09 Apr 2011, 14:48

Re: Divas saules

Postby jurgis84 » 10 Apr 2011, 09:12

un vēl šis materiāls - patiesībā marta beigās youtube.com no visām pasaules malām ziņo šo satraucošo ziņu
vai tiešām tie visi melo ko redz?

http://www.youtube.com/watch?v=4DicgeCi ... grec_index
jurgis84
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 09 Apr 2011, 14:48

Re: Divas saules

Postby peleks » 10 Apr 2011, 10:13

neez gan.. vakar vel saulei nekas blakus nekarājās..
TS 250/1250, TSOAG16mm,HEQ5, Nikon D7500, ZWO Asic120mm, Atik 490exm
User avatar
peleks
Melnais caurums
Melnais caurums
 
Posts: 992
Joined: 03 Jan 2010, 13:06

Re: Divas saules

Postby jurgis84 » 10 Apr 2011, 12:18

Citur šis objekts tiek šifrēts kā ELENIN
http://www.youtube.com/watch?v=CaZIGAJA ... ideo_title
un tas nebūs vienmēr redzams pie saules no visām debess pusēm. Es gribu zināt kāda astronoma viedokli kas pēta kartes.
jurgis84
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 09 Apr 2011, 14:48

Re: Divas saules

Postby hydra » 10 Apr 2011, 14:50

1. Paskaties šeit pat forumā diskusiju par Planētu X vai pasaules galu 20012. Tad redzēsi ka divas saules nav no šī gada marta. :)
2. Mans viedoklis par šo jautājumu vēl joprojām ir ka tā ir optiska parādība.
3. Arī šis topiks būtu administrātoram jāpārceļ uz sadaļu neklasificējams materiāls pie citiem šī veida topikiem.
hydra
Protozvaigzne
Protozvaigzne
 
Posts: 73
Joined: 29 Nov 2008, 22:23

Re: Divas saules

Postby peleks » 10 Apr 2011, 15:49

joopcik c/2010 X1 ir Elenin komēta, tā nu toč neko neizsauks.. nākamreiz kad met iekšā kkādus linkus pameklē infu par konkrētu objektu, šai komētai kodola diametrs ir +/- 3-4km un atrodoties tādā attālumā viņa neko nespēj zemei izdarīt..
pie kam par tavu apgalvoju ka kkas nebūs redzams pie saules n ovisām debess pusēm, man jau sāk šķist ka essi kkāds toltek vai kalnzveidīgais.. iedomājies kur atrodamies mēs (zeme) kur atrodas saule, kā mēs kustamies ap sauli, cik ātri, un kā griežamies ap savu aci - paskaidro kā vienā veitā var redzēt objektu, kas atrodas blakus saulei, bet no citas nevar, lai gan pašu sauli redz.. nerunāju par polārajiem lokiem tur sauli diezko labi nesaredz, stiepjas virs horizonta, tur var neredzēt.. :?:
TS 250/1250, TSOAG16mm,HEQ5, Nikon D7500, ZWO Asic120mm, Atik 490exm
User avatar
peleks
Melnais caurums
Melnais caurums
 
Posts: 992
Joined: 03 Jan 2010, 13:06

Re: Divas saules

Postby jurgis84 » 10 Apr 2011, 18:28

Tur jau tā lieta ka es neko nesaprotu no šīs sfēras, un tieši tāpēc arī jums jautāju. Kā saprotu tad šeit uzturās cilvēki, kas seko līzi space kartēm un būtu zinoši šau jautājumā. Tātad patiesībā tā ir mazītiņā komēta, kas neko neietkemē - es ceru ka tā ir taisnība. A kā paliek ar tām divām saulēm kas safilmētas no vairākām vietām? Tur tā kā neizskatās pēc optiskā apmāna jo vienā materiālā abi izstaro gaismu.
Paldies par atbildēm.
jurgis84
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 09 Apr 2011, 14:48

Re: Divas saules

Postby peleks » 10 Apr 2011, 21:16

tā ir optiskā izlūzija, bij tepat starspace viena bilde ar veselām 5 saulēm :)
TS 250/1250, TSOAG16mm,HEQ5, Nikon D7500, ZWO Asic120mm, Atik 490exm
User avatar
peleks
Melnais caurums
Melnais caurums
 
Posts: 992
Joined: 03 Jan 2010, 13:06

Re: Divas saules

Postby x-f » 11 Apr 2011, 10:49

Es pagājušajā gadā nofotografēju vairākas Saules vienlaikus – viewtopic.php?f=9&t=9&start=800#p3805
Vispār bildē var dabūt gatavu jebko un pat bez fotošopa, tāpēc tas nav nekāds drošais pierādījums. Pēc tam galvenais ir to atbilstoši pasniegt īstajai auditorijai. :)
Piemēram, ja es pret Sauli pavērstu lētu kameru ar CMOS matricu, Saules vietā būtu melns aplis, tātad – "Nibiru jau ir starp Sauli un Zemi!!" Fotogrāfijas vietā publiskojot video, tas izskatītos vēl ticamāk.

Ja tiešām kaut kas pie Saules būtu parādījies, to redzētu visi, nevis daži izredzētie.
User avatar
x-f
Baltais punduris
Baltais punduris
 
Posts: 237
Joined: 20 Sep 2008, 11:52
Location: Sigulda

Re: Divas saules

Postby jurgis84 » 11 Apr 2011, 12:14

Ok, tas ko es vēlētos noskaidrot no profesionāļiem vai tie var kaut kādās visuma kartēs redzēt kādu jaunu objektu, kas varētu atbilst tam kas it kā uzrādījās kā otra saule. Tad vairs neies runa par optikso ilūziju bet to vai ir kāds objekts vai nav kas atbilstu tam vizuālajam aprakstam.

Apskatījos to bildi ko nofotografēji un zini, tomēr tas nav tas pats kas ir tajos video. Vienā filmiņā saule un tas otrs spīdošais objekts ir labi tālu viens no otra un kustinot kameru var redzēt kas ir optiskā ilūzija un tā teikt liekie objekti un ka šis otrs spīdošais obejkts aboslūti nemainās no tā kā kamera tiek grozīta. Tava bilde nav gluži salīdzināma ar šo materiālu vienā līmenī.

nu piemēram šeit: 1:13 http://www.youtube.com/watch?v=4DicgeCi ... grec_index
var redzēt optisko gļuku kur apkārt kaut kas sarkans un vidū spīdoša lode - jā tas ir optiskais gļuks.

Bet 0:48 redzam ka tas spīdums nemainās nekā...

tas pats 3:54 nu ir iespējams pateikt kur optiskais gļuks un kur nē..
jurgis84
Vakuums
 
Posts: 9
Joined: 09 Apr 2011, 14:48

Next

Return to Saules sistēma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron