Mayb varētu...

Plānotie pasākumi, debess objektu vērošana

Mayb varētu...

Postby Mārcis » 26 Apr 2008, 11:32

Sveiki, sen neesmu šeit bijis, bet ienāca doma galvā :)) Tā kā ārā ir tik foršs laiks, kāpēc nenotiek neviens pārtijs Lilastē? :) Neesmu tur bijis, bet cik dzirdu, tad tie pasākumi, kas tur jums notiek, ir diez gan labi un incanti. Tagad ir tas moments, ka ir silts un skaidrs laiks un visiem iekšā pavasara enerģija utt. Kāpēc gan nenoorganizēt vienu? Pēdējais bija mēneša sākumā, cik sapratu. Nu, būtu forši, ja vismaz reizi mēnesī pasākums notiktu. Jo visticamāk, ka būs kā jau katru gadu, ka maija sākumā būs lietains un naktīs būs salnas. Un vasarā jau ir īsās nakti utt...

P.S. Ceru, ka sapratāt, ko es ar to gribēju pateikt, vienk tikko pamodos un pagājšnakt nosapņoju par vienu Star pārtu :)
Mārcis
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 24
Joined: 18 Mar 2007, 17:58
Location: Valmiera

Postby Velldzhex » 26 Apr 2008, 22:34

mes valmieraa varetu pashi saorganizeeties kopaa ar ceesiniekiem uz vienu star party.. :) vienai daljai gan tjipa meeness trauceejot vakaraa un naktii,bet patiesiibaa fotografeet un veerot debesis tas nebuut netraucee,taas tik beernu iedomas,laiks kluut par pieaugushiem cilveekiem. par vasaras gaishaam naktiim varu teikt taapat,ir jau ir arii tad ko veerot..nemaz par preteejo mani nepaarliecinaasiet..
Velldzhex
Miglājs
Miglājs
 
Posts: 43
Joined: 03 Apr 2008, 02:42
Location: Valmiera


Return to Publiski novērojumi, pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron