Bubble nebula NGC 7635 (Burbuļa miglājs)

Viss, kas saistīts ar astrofotogrāfēšanu

Re: Bubble nebula NGC 7635 (Burbuļa miglājs)

Postby peleks » 26 Feb 2018, 15:26

Jā motorītis būs jānopērk, lai gan zinu teikt, ka fokusētājs man bik aizsala pie -20, jāņem bus palīgā Zh smēre, super manta :) par gidešanu - neticu ka vaina ir HEQ5 , strādā ka sviests, nu bik sliktāk tagad pa ziemu, jo vadi sasaluši jāvelk līdzi, ziemā locīt viņus negribu, bet nu pa lielam grafiks gana taisns, pašu statīvu esmu jau līdz beidzamai vīlītei izpratis, zinu kur ir backlash, kur nav, ar visu belt mode ja nav pareizi saregulēti gultņi tad šamais šupojas kā negudrs.
Fokusēties pie grādu izmaiņas ar nevajag, bij man tā mācība kad pagājušo gadu biezu ar veco dobsonu Dānijā, šis stiepās, sarāvas, tagad korpuss no karbona, tiešām nestaigā kā metāls, vienīgi kad filtru pārslēdz, tad izkustas, negribas to lock skrūvi skrūvēt, lai nebīdītu pašu kameru, fokusētājs ar crayford kkāds heavy duty divu ātrumu ar seciālu vietu kur motoru pieskrūvēt, teleskops dikti labs un kvalitatīvs. par to kameras ievietošanu es domāju ka vnk noparkos statīvu, noņems teleskopu no statīva, nolikšu guļus un tad tāpat kā kolimācijas lāzerīti no augšas kameru iekšā un savilkt :) jācer palīdzēs :) bet motorītis... 90 eiro .... bildē ar zvaigznes iegarenas izteikti kadra augšējā kreisajā stūrī, apkašā nav tādas pašas, ja būtu visur iegarenas vienādi, tad varētu uz gidu novelties..
Attachments
1.jpg
šādi vasara gidējās, tagad ir apmēram tas pats.
1.jpg (331.33 KiB) Viewed 3352 times
TS 250/1250, TSOAG16mm,HEQ5, Nikon D7500, ZWO Asic120mm, Atik 490exm
User avatar
peleks
Melnais caurums
Melnais caurums
 
Posts: 992
Joined: 03 Jan 2010, 13:06

Previous

Return to Astrofotogrāfēšana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests