Kur var nopirkt zvaigzni?

Debess objektu novērojumi

Kur var nopirkt zvaigzni?

Postby yanis » 03 Jul 2007, 01:55

sveiks visime!

man tāda problēma!internetā neatradu nekādu noderīgu informāciju par to,vai var kaut kur var nopirkt zvaigzni! vienkārši lieta tāda,ka man ar sievu drīz būs 10 gadi no tā laika,kad mēs apprecējāmies!un es gribu uz šiem svētkiem uzdāvināt kaut ko tādu,ko neviena sieviete laikam nav dabūjusi! es gribu uzdāvināt viņai zvaigzni!

un te izriet jautājums-vai tas vispār ir reāli?vai arī tās ir tikai manas fantāzijas?

ceru,ka vismaz te man palīdzēs! :)

paldies!
yanis
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 03 Jul 2007, 01:49
Location: Daugavpils

Postby hmmzis » 03 Jul 2007, 09:46

Nu principaa jau ir taa, ka juridiski to izdariit nav iespeejams. Varbuut ir kautkur kaads saits, kas ko taadu piedaavaa, bet taa definitiivi buus vienkaarshi naudas izkraapshana (gan jau ka ne mazas). Bija kautkur mineets, ka par maksu var dot zvaigznei nosaukumu, bet arii taa ir tikai kraapshana, jo tas pasaakums nav oficiaali atziits un nevienaa katalogaa tas vaards taapat neparaadiisies. Debesu objektu oficiaalos nosaukumus (arii zvaigznju) dod tikai viena organizaacija - IAU (Internation Astronimical Union) - un taa shaadu pakalpojumu nepiedaavaa un arii nepiedaavaas.

Visums pieder visiem! Liidz shim cilveeki iipashuma tiesiibas var jurdiski regjistreet tikai uz Zemes esoshiem objektiem un platiibaam.

V.
hmmzis
Baltais punduris
Baltais punduris
 
Posts: 209
Joined: 16 Dec 2008, 19:57

Postby yanis » 03 Jul 2007, 23:16

liels paldies par atbildi! skaidrs! ;)
yanis
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 03 Jul 2007, 01:49
Location: Daugavpils

Postby valdis » 04 Jul 2007, 03:24

hmmzis wrote:Visums pieder visiem! Liidz shim cilveeki iipashuma tiesiibas var jurdiski regjistreet tikai uz Zemes esoshiem objektiem un platiibaam.


Te tikai atliek piebilst, ka Staļins un Hitlers Mēness teritoriju savā starpā sadalīja jau ļoti sen - pirms vēl pasaules karš bija sācies, bet aizceļoja līdz tam pirmie amerikāņi :)
Valdis Bumburs
Tirdzniecības vadītājs

Tel.: +371 67367066
Mob.: +371 28348174
E-pasts: info@teleskopi.lv

Skype: teleskopi.lv
Facebook: facebook.com/teleskopi.lv
Youtube: Teleskopi.lv
Twitter: teleskopi_lv
Image
User avatar
valdis
Foruma uzraugs
Foruma uzraugs
 
Posts: 243
Joined: 09 Nov 2006, 00:44
Location: Makstenieki, Garkalnes novads


Return to Novērojumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests