Synta 70/900 (EQ1) teleskops

Viss, kas Jūs interesē par teleskopu tehniskajiem rādītājiem

Synta 70/900 (EQ1) teleskops

Postby Ruudis » 14 Dec 2008, 19:27

Esmu iesācējs taapeec ieskatījos uz shito teleskopu. Kādam tāds ir? Ja ir, lūdzu, komentārus un ko ar viņu vispaar redz?! :?:
Gribētos zināt, vai priekš cenas labs, un kā ar to redzamību. Aprakstā jau viņš superīgs ir! :D

Aa un vēl! Ar tādu var fotografēt?
Ruudis
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 14 Dec 2008, 19:20

Postby valdis » 15 Dec 2008, 10:37

Priekš planētām būs ļoti labs teleskops, redzēsi arī lielākos tālās debess objektus (Andromedas galaktiku, Oriona miglāju u.c.), ar nosacījumu ka novērosi vietā, kur nav liels gaismas piesārņojums.

Ja gribās novērot galvenokārt (tikai) tālās debess objektus, tad gan jāskatās kaut kas jaudīgāks, bet piemēram Rīgā, skatoties ar 70 milimetru refraktoru vai 150 milimetru reflektoru starpība liela nebūs (tieši dēļ piesārņojumam), lai gan planētām vairāk detaļas būs iespējams redzēt.

Ir iespējams fotogrāfējot pieliekot kameru ar adapteri pie okulāra vai arī (ja ir spoguļkamera) ar SLR gredzenu piestiprinot okulāru izejai.
Valdis Bumburs
Tirdzniecības vadītājs

Tel.: +371 67367066
Mob.: +371 28348174
E-pasts: info@teleskopi.lv

Skype: teleskopi.lv
Facebook: facebook.com/teleskopi.lv
Youtube: Teleskopi.lv
Twitter: teleskopi_lv
Image
User avatar
valdis
Foruma uzraugs
Foruma uzraugs
 
Posts: 243
Joined: 09 Nov 2006, 00:44
Location: Makstenieki, Garkalnes novads

Postby Ruudis » 15 Dec 2008, 21:04

valdis wrote:Priekš planētām būs ļoti labs teleskops, redzēsi arī lielākos tālās debess objektus (Andromedas galaktiku, Oriona miglāju u.c.), ar nosacījumu ka novērosi vietā, kur nav liels gaismas piesārņojums.

Ja gribās novērot galvenokārt (tikai) tālās debess objektus, tad gan jāskatās kaut kas jaudīgāks, bet piemēram Rīgā, skatoties ar 70 milimetru refraktoru vai 150 milimetru reflektoru starpība liela nebūs (tieši dēļ piesārņojumam), lai gan planētām vairāk detaļas būs iespējams redzēt.

Ir iespējams fotogrāfējot pieliekot kameru ar adapteri pie okulāra vai arī (ja ir spoguļkamera) ar SLR gredzenu piestiprinot okulāru izejai.


A nu paldies! :D Tā kā tas būs mans pirmais teleskops, ta domāju ka pietiks ar tādu parastāku.
Droshi vien ar 10 km no Rēzeknes, laukos varēs visu skaidri redzēt bez kropljojumiem!
Ruudis
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 14 Dec 2008, 19:20

Postby Agnis » 15 Dec 2008, 21:38

Es ieteiktu padomāt par Synta 150/750 (EQ3), gan krietni jaudīgāks, gan statīvs daudz stabilāks. Tas 70mm tāds meklētājs vien ir. Kaut gan mans pirmais teleskops bija 50mm 20x tūristu tālskatis uz foto statīva 8)
Synta 250/1200
ED80
EQ6PRO
Canon 40D
Autogids QHY5
MTO1000A
Agnis
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 196
Joined: 20 Mar 2010, 03:43


Return to Tehniskā puse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron