Page 1 of 1

First Man

PostPosted: 30 Aug 2018, 11:36
by cydonia
Šī nav fantastika. Vēsturiska filma. Vakar tika izrādīta Venēcijas kinofestivālā. Plašākai publikai būs pieejama 12.oktobrī.


Re: First Man

PostPosted: 31 Aug 2018, 12:12
by Redaktors

Re: First Man

PostPosted: 04 Oct 2018, 12:04
by Kino Kults
Hey,
Kino Kults un UzKino *ekskluzīvi* StarSpace biedriem piedāvā noskatīties šo filmu pirmajiem īpašajā skatē PIRMDIEN, 8. OKTOBRĪ 09:35-11:35 k/t "Kino Citadele" (jeb ForumCinemas, kā daudziem no jums tas ir pazīstams).

Pretīm mēs gribēsim adekvātu viedokli par filmu (nav nozīmes, pozitīvu vai negatīvu, bet skaidrs, ka uz šejieni nākam pēc pamatota apskata par to, "vai filma bija reāla", nevis "y/n" :) ) tepat vai jūsu soctīklu vietnēs + atļauju izmantot to filmas promo vajadzībām. Ārpus šīs tēmas šo arī iznest nevajadzētu, bet, ja zināt vēl kādu, kuram noteikti jābūt seansā, tad droši dodiet ziņu.

Pieteikšanās privāti - gaidām līdz 5dienas vakaram!

Sergejs / Kino Kults

Image

Re: First Man

PostPosted: 09 Oct 2018, 11:54
by Andis
Vakar noskatījos filmu.
Vērtējums viennozīmīgi augsts. Pirms filmas nenoskaņoju sevi ne uz ko, jo zinu, ka mūsdienās kosmiskas filmas pamattēma galīgi mēdz būt ne par Kosmosu, piemēram, kā "Interstellar".
Tāpat arī šeit. Manuprāt jebkurš astronomijas un kosmosa izpētes vēstures entuziasts zin no galvas lielāko daļu faktu par Gemini un Apollo misijām un sešdesmito gadu kosmosa sacensību vispār.
Līdz ar to mūsu kompāniju nepārsteigsi ar faktiem. Un neskatoties uz to, filma man bija pilnīgs jaunatklājums par Neila Ārmstronga personību, par ko arī ir šī filma.
Visi mums zināmie vēsturiskie fakti un minimālistiskie, tajā pašā laikā reālistiski specefekti ir tikai fons dziļam cilvēka iekšējam "kosmosam".
Mēness skats kopā ar Ārmstronga kustībām filmas beigās liks novilkt brilles un noslaucīt acis arī rūdītam introvertam.
Vēl filma varētu likt pārdomāt tiem, kas grib kļūt par kosmonautu (vai astronautu) - tas nav ērts lidojums ar lidmašīnu :)

Paldies Kino Kults par iespēju noskatīties!
Ar cieņu,
Andis Zariņš

Re: First Man

PostPosted: 15 Oct 2018, 19:13
by Justs
Kā tur ir ar spekulācijām, ka amerikāņi nekur nav bijuši un to, ka karogs plīvo, lai arī uz mēness nav vējš? Musks taisās nogādāt japāņus uz mēnesi tuvāko gadu laikā, redzēs vai viņiem karogs plīvos :) Treileris labs, laikam būs jāaiziet.

Re: First Man

PostPosted: 22 Oct 2018, 00:03
by coco
Noteikti noskatīšos tiklīdz būs iespēja! Joprojām saglabāju cerību (gan nu jau arvien mazāku!), ka cilvēks ir bijis augstāk
par 590km virs mūsu mīļās Zemītes. Uz Mēness...
Štrunts par kino un foto mākslu, par plīvojošu karogu, zemes lielumu, ēnām, riepu nospiedumiem, kuru nav utt. Man ir jautājums par tiem vairāk kā 300Kg mēness "iežu", no kuriem varbūt kāds grams arī ir ticis Latvijas, Lietuvas, Igaunijas utt. zinātnieku rokās!? 45.gadi būs jau pagājuši? Palasot šadus https://www.nasa.gov/pdf/140631main_ESAS_01.pdf un https://www.gao.gov/new.items/d08186t.pdf dokumentus, par Oriona 2014.gada izmēģinājumiem http://kosmolenta.com/index.php/events/eft-1 utt. ir sajūta ka NASA tomēr ir "pazaudējusi" gandrīz visas zināšanas kas viņiem bija 20.gs 60.gados!? Tagad 21.gs viss jāsāk no jauna nu jau daudzās 10.-gadēs...