First Man

Vieta, kur apsriest grāmatas, filmas, komiksus un citus izteiksmes līdzekļus, kuros ir skarta astronomija un tai tuvās tēmas.

First Man

Postby cydonia » 30 Aug 2018, 11:36

Šī nav fantastika. Vēsturiska filma. Vakar tika izrādīta Venēcijas kinofestivālā. Plašākai publikai būs pieejama 12.oktobrī.

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe. - (c) Albert Einstein
cydonia
Milzis
Milzis
 
Posts: 499
Joined: 05 Nov 2008, 13:27

Re: First Man

Postby Redaktors » 31 Aug 2018, 12:12

Redaktors
Sarkanais punduris
Sarkanais punduris
 
Posts: 396
Joined: 04 Sep 2008, 10:14

Re: First Man

Postby Kino Kults » 04 Oct 2018, 12:04

Hey,
Kino Kults un UzKino *ekskluzīvi* StarSpace biedriem piedāvā noskatīties šo filmu pirmajiem īpašajā skatē PIRMDIEN, 8. OKTOBRĪ 09:35-11:35 k/t "Kino Citadele" (jeb ForumCinemas, kā daudziem no jums tas ir pazīstams).

Pretīm mēs gribēsim adekvātu viedokli par filmu (nav nozīmes, pozitīvu vai negatīvu, bet skaidrs, ka uz šejieni nākam pēc pamatota apskata par to, "vai filma bija reāla", nevis "y/n" :) ) tepat vai jūsu soctīklu vietnēs + atļauju izmantot to filmas promo vajadzībām. Ārpus šīs tēmas šo arī iznest nevajadzētu, bet, ja zināt vēl kādu, kuram noteikti jābūt seansā, tad droši dodiet ziņu.

Pieteikšanās privāti - gaidām līdz 5dienas vakaram!

Sergejs / Kino Kults

Image
Kino Kults
Vakuums
 
Posts: 1
Joined: 04 Oct 2018, 11:23

Re: First Man

Postby Andis » 09 Oct 2018, 11:54

Vakar noskatījos filmu.
Vērtējums viennozīmīgi augsts. Pirms filmas nenoskaņoju sevi ne uz ko, jo zinu, ka mūsdienās kosmiskas filmas pamattēma galīgi mēdz būt ne par Kosmosu, piemēram, kā "Interstellar".
Tāpat arī šeit. Manuprāt jebkurš astronomijas un kosmosa izpētes vēstures entuziasts zin no galvas lielāko daļu faktu par Gemini un Apollo misijām un sešdesmito gadu kosmosa sacensību vispār.
Līdz ar to mūsu kompāniju nepārsteigsi ar faktiem. Un neskatoties uz to, filma man bija pilnīgs jaunatklājums par Neila Ārmstronga personību, par ko arī ir šī filma.
Visi mums zināmie vēsturiskie fakti un minimālistiskie, tajā pašā laikā reālistiski specefekti ir tikai fons dziļam cilvēka iekšējam "kosmosam".
Mēness skats kopā ar Ārmstronga kustībām filmas beigās liks novilkt brilles un noslaucīt acis arī rūdītam introvertam.
Vēl filma varētu likt pārdomāt tiem, kas grib kļūt par kosmonautu (vai astronautu) - tas nav ērts lidojums ar lidmašīnu :)

Paldies Kino Kults par iespēju noskatīties!
Ar cieņu,
Andis Zariņš
Andis
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 191
Joined: 20 Aug 2010, 14:55

Re: First Man

Postby Justs » 15 Oct 2018, 19:13

Kā tur ir ar spekulācijām, ka amerikāņi nekur nav bijuši un to, ka karogs plīvo, lai arī uz mēness nav vējš? Musks taisās nogādāt japāņus uz mēnesi tuvāko gadu laikā, redzēs vai viņiem karogs plīvos :) Treileris labs, laikam būs jāaiziet.
Justs
Vakuums
 
Posts: 2
Joined: 09 Aug 2018, 17:17
Location: Rīga, Latvija

Re: First Man

Postby coco » 22 Oct 2018, 00:03

Noteikti noskatīšos tiklīdz būs iespēja! Joprojām saglabāju cerību (gan nu jau arvien mazāku!), ka cilvēks ir bijis augstāk
par 590km virs mūsu mīļās Zemītes. Uz Mēness...
Štrunts par kino un foto mākslu, par plīvojošu karogu, zemes lielumu, ēnām, riepu nospiedumiem, kuru nav utt. Man ir jautājums par tiem vairāk kā 300Kg mēness "iežu", no kuriem varbūt kāds grams arī ir ticis Latvijas, Lietuvas, Igaunijas utt. zinātnieku rokās!? 45.gadi būs jau pagājuši? Palasot šadus https://www.nasa.gov/pdf/140631main_ESAS_01.pdf un https://www.gao.gov/new.items/d08186t.pdf dokumentus, par Oriona 2014.gada izmēģinājumiem http://kosmolenta.com/index.php/events/eft-1 utt. ir sajūta ka NASA tomēr ir "pazaudējusi" gandrīz visas zināšanas kas viņiem bija 20.gs 60.gados!? Tagad 21.gs viss jāsāk no jauna nu jau daudzās 10.-gadēs...
coco
Brūnais punduris
Brūnais punduris
 
Posts: 133
Joined: 26 Jul 2009, 15:59


Return to Zinātniskā fantastika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron