Page 1 of 1

Neatkarības diena 2

PostPosted: 01 Aug 2016, 19:09
by renrins
Atsauksmes par filmu? Man pašam nedaudz vilšanās, biju gaidījis ko iespaidīgāku. :)

Re: Neatkarības diena 2

PostPosted: 01 Aug 2016, 22:32
by Redaktors
Ja neesat bijuši, labāk neiet un palikt labās atmiņās par pirmo.

Labāk aiziet uz jauno Zvaigžņu Ceļu.

Re: Neatkarības diena 2

PostPosted: 02 Aug 2016, 10:19
by cydonia
nenožēloju ka aizgāju, bet protams, pirmajai filmai līdzi nestāv.
pilnīgs abloms iestājās brīdī kad lidmašīnas nolaidās uz mēness izmantojot aerodinamisko cēlējspēku. tad gan padomāju, nu kur tik lēti...

Re: Neatkarības diena 2

PostPosted: 02 Aug 2016, 13:48
by sarmuha
Ja godīgi šī gada lielākā vilšanās!

Re: Neatkarības diena 2

PostPosted: 02 Aug 2016, 17:17
by linism
Izlasīju komentārus un tagad jau 10 minūtes domājot nevaru izdomāt un atcerēties, kas man tajā filmā patika. Āāāā, sapratu, tās pilotes skaistie garie mati, pārējais mani neaizvilka... Pēc otrās daļas noskatīšanās es saprtatu to, ka manā filmu katalogā Neatkarībais dienai ir tikai pirmā daļa - un viss, par spīti visam izlikšos, ka otrās daļas nav bijis. Gaidam Jason Bournu, cerams tas būs šī gada labakais pārsteigums un cienīgs Bourna sēriju 5 turpinājums.

Re: Neatkarības diena 2

PostPosted: 04 Aug 2016, 21:38
by renrins
Starpcitu jautājums, ja tīri teorētiski tik milzīgs kuģis (Ja pareizi atceros, filmā tika minēts ap 5000 km liels) nolaistos uz Zemes, vai tas nevarētu ietekmēt Zemes rotāciju, piem, izsist no orbītas?

Re: Neatkarības diena 2

PostPosted: 08 Aug 2016, 11:10
by cydonia
> renrins
nelienot pie cipariem, atkarīgs no masas, materiāla, sadursmes ātruma un virziena. pieņemot, ka masa attiecībā pret planētu joprojām ir niecīga, bet sadursmes ātrums tiecas uz nulli, ietekmei uz rotāciju un orbītu vajadzētu būt simboliskai. cita lieta, ka masa varētu būt pietiekama, lai pat niecīgas sadursmes rezultātā izraisītu tektonisko plākšņu pēkšņu pārvietošanos un lūzumus, kas izsauktu milzīgas zemestrīces un vulkānisko aktivitāti uz visas planētas virsmas. kāds ģeologs varētu iekomentēt, vai šim objektam vajadzēja ielauzt zemes garozu un nogrimt mantijā?